Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Red Bull - Power of Doubles and MIX, Data: 2020-02-15, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-02-15 2020-02-15 2020-02-15 2020-02-15 2020-02-15  
 1   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė        
 32       ->        
  [93] 15:30   A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [101] 16:00    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 9   Almantas Abromaitis 
 Agnė Navickaitė 
      21:10  21:18 [18']    
 A.Abromaitis, A.Navickaitė        
 24       ->        
  [94] 15:30    V.Jankauskas, R.Žigienė      
 25         21:13  21:13 [16']      
 V.Jankauskas, R.Žigienė        
 8   Valdas Jankauskas 
 Rūta Žigienė 
  ->        
      [119] 17:00    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė  
 5   Martynas Puchovičius 
 Sigutė Macijauskaitė 
        21:15  21:15 [18']  
[79] 14:30    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė        
 28   Paulius Jakubčionis 
 Nikolė Puchovičiūtė 
  19:21  21:17  21:19 [30']        
  [95] 15:30    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė      
 21   Karolis Narkevičius 
 Diana Daugerd 
    21:14  18:21  21:16 [28']      
[80] 14:30    K.Narkevičius, D.Daugerd        
 12   Karolis Bužinskis 
 Rūta Bužinskienė 
  30:29  19:21  23:21 [36']        
    [102] 16:00    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė    
 13   Dainius Mazėtis 
 Gintarė Tomkevičiūtė 
      19:21  21:10  21:13 [26']    
 D.Mazėtis, G.Tomkevičiūtė        
 20       ->        
  [96] 15:30    D.Mazėtis, G.Tomkevičiūtė      
 29         21:17  13:21  21:12 [24']      
 A.Butkus, R.Bielinytė        
 4   Audrius Butkus 
 Rita Bielinytė 
  ->         1-a vieta
        [139] 18:00    M.Puchovičius, S.Macijauskaitė
 3   Aurelijus Umantas 
 Nadežda Lipa 
          21:12  19:21  21:15 [26']
 A.Umantas, N.Lipa        
 30       ->        
  [97] 15:30   A.Umantas, N.Lipa      
 19         ->      
 .        
 14       ->        
    [103] 16:00    R.Kondrotas, V.Zonytė    
 11   Rokas Kondrotas 
 Viktorija Zonytė 
      21:19  21:11 [19']    
[81] 14:30    R.Kondrotas, V.Zonytė        
 22   Donatas Ferensas 
 Aldona Šimanskaitė 
  21:14  21:14 [18']        
  [98] 15:30    R.Kondrotas, V.Zonytė      
 27   Arūnas Grigalauskas 
 Eglė Savilovaitė-Rimdžiuvienė 
    21:19  18:21  21:18 [32']      
[82] 14:30    G.Buitvydas, D.Nikitina        
 6   Gediminas Buitvydas 
 Diana Nikitina 
  13:21  21:7  21:14 [25']        
      [120] 17:00    R.Kondrotas, V.Zonytė  
 7   Justinas Tomkevičius 
 Martyna Marija Marcinkevičiūtė 
        21:16  13:21  21:18 [27']  
 J.Tomkevičius, M.Marcinkevičiūtė        
 26       ->        
  [99] 15:30    J.Tomkevičius, M.Marcinkevičiūtė      
 23         19:21  25:23  21:18 [31']      
 R.Pratusevičius, R.Paurytė        
 10   Rytis Pratusevičius 
 Rasa Paurytė 
  ->        
    [104] 16:00    J.Tomkevičius, M.Marcinkevičiūtė    
 15           21:12  21:16 [15']    
 .        
 18       ->      A.Ambrasas, R.Ambrasienė   3-a vieta
  [100] 15:30   D.Čeplinskas, D.Grigalauskienė   [140] 18:30    J.Tomkevičius, M.Marcinkevičiūtė
 31         ->    J.Tomkevičius, M.Marcinkevičiūtė   21:13  22:20 [21']
 D.Čeplinskas, D.Grigalauskienė        
 2   Dainius Čeplinskas 
 Dovilė Grigalauskienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Jankauskas, R.Žigienė    
      [121] 17:00    V.Jankauskas, R.Žigienė  
       D.Mazėtis, G.Tomkevičiūtė   21:13  18:21  21:12 [26']   5-a vieta
        [141] 18:30    A.Umantas, N.Lipa
       A.Umantas, N.Lipa     21:9  21:15 [15']
      [122] 17:00    A.Umantas, N.Lipa  
       D.Čeplinskas, D.Grigalauskienė   10:7 [4']  
           
           
         D.Mazėtis, G.Tomkevičiūtė   7-a vieta
        [142] 18:30 
         D.Čeplinskas, D.Grigalauskienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
         
    [105] 16:00   A.Abromaitis, A.Navickaitė    
     A.Abromaitis, A.Navickaitė   ->    
      [123] 17:00    K.Narkevičius, D.Daugerd  
     K.Narkevičius, D.Daugerd     21:15  21:16 [16']  
    [106] 16:00    K.Narkevičius, D.Daugerd    
     A.Butkus, R.Bielinytė   13:21  21:18  21:18 [31']     9-a vieta
        [143] 18:30    G.Buitvydas, D.Nikitina
          21:14  17:21  21:11 [24']
    [107] 16:00   G.Buitvydas, D.Nikitina    
     G.Buitvydas, D.Nikitina   ->    
      [124] 17:00    G.Buitvydas, D.Nikitina  
     R.Pratusevičius, R.Paurytė     21:17  17:21  21:8 [28']  
    [108] 16:00   R.Pratusevičius, R.Paurytė    
      ->    
           
         A.Abromaitis, A.Navickaitė   11-a vieta
        [144] 18:30    R.Pratusevičius, R.Paurytė
         R.Pratusevičius, R.Paurytė   21:10  21:9 [13']
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
      [125] 17:30   A.Butkus, R.Bielinytė  
       A.Butkus, R.Bielinytė   ->   13-a vieta
        [145] 18:30   A.Butkus, R.Bielinytė
          ->
      [126] 17:30   .  
        ->  
           
           
          15-a vieta
        [146] 18:30   .
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       K.Bužinskis, R.Bužinskienė  
   P.Jakubčionis, N.Puchovičiūtė       ->  
     K.Bužinskis, R.Bužinskienė      
   K.Bužinskis, R.Bužinskienė   13:21  21:13  21:16 [29']      
     K.Bužinskis, R.Bužinskienė    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [147] 18:30    K.Bužinskis, R.Bužinskienė
          15:21  21:12  21:15 [27']
   .      
    ->      
     A.Grigalauskas, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė    
   D.Ferensas, A.Šimanskaitė     ->    
     A.Grigalauskas, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė      
   A.Grigalauskas, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė   21:13  21:7 [15']      
      [127] 17:30   A.Grigalauskas, E.Savilovaitė-Rimdžiuvienė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
        [148] 19:00 
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
      17:30   .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       P.Jakubčionis, N.Puchovičiūtė  
     P.Jakubčionis, N.Puchovičiūtė     ->  
     P.Jakubčionis, N.Puchovičiūtė    
      ->     25-a vieta
           P.Jakubčionis, N.Puchovičiūtė
          21:19  21:10 [19']
     D.Ferensas, A.Šimanskaitė    
     D.Ferensas, A.Šimanskaitė   ->    
       D.Ferensas, A.Šimanskaitė  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 103 104 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai. Atšaukta !!!
2020-04-18 11:00 2020-04-19 19:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Hummel Badmintono Lyga Atšaukta !!!
2020-04-18 10:00 2020-04-18 22:00
Delfi, Vilnius
FZ FORZA CBC JUNIOR Atšaukta !!!
2020-04-11 10:00 2020-04-11 22:00
Delfi, Vilnius
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 09:45 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 09:30 2020-03-07 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 09:45 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.