Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-03-07, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Aivaras Kvedarauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, A.Kvedarauskas      
 16       ->      
  [76] 13:00   M.Dagilis, A.Kvedarauskas    
 9   Ąžuolas Barkauskas 
 Augustas Valatka 
    21:11  21:8 [38']    
[58] 12:05   J.Ožalas, S.Novikas      
 8   Jonas Ožalas 
 Simas Novikas 
  21:14  21:14 [29']      
    [103] 14:20   M.Dagilis, A.Kvedarauskas  
 5   Evaldas Bradūnas 
 Linas Supronas 
      21:12  21:13 [24']  
 E.Bradūnas, L.Supronas      
 12       ->      
  [77] 13:00   M.Noreika, B.Vaškevičius    
 13         21:16  21:18 [33']    
 M.Noreika, B.Vaškevičius      
 4   Mamertas Noreika 
 Benas Vaškevičius 
  ->       1-a vieta
      [132] 15:35   D.Beržanskis, J.Petkus
 3   Danielius Beržanskis 
 Jonas Petkus 
        18:21  21:15  21:17 [45']
 D.Beržanskis, J.Petkus      
 14       ->      
  [78] 13:00   D.Beržanskis, J.Petkus    
 11   Matas Mackevičius 
 Mantas Šatrauskas 
    21:19  21:13 [38']    
[59] 12:05   V.Bagdanavičius, M.Maulė      
 6   Vilius Bagdanavičius 
 Mantas Maulė 
  21:14  21:19 [28']      
    [104] 14:20   D.Beržanskis, J.Petkus  
 7   Povilas Palubinskas 
 Mantas Palubinskas 
      21:13  18:21  21:12 [36']  
[60] 12:05   T.Liorančas, D.Tarachovskis      
 10   Tautvydas Liorančas 
 Danielius Tarachovskis 
  21:17  21:13 [28']      
  [79] 13:00   E.Slušnys, G.Dima    
 15         21:14  21:12 [34']    
 E.Slušnys, G.Dima      
 2   Edgaras Slušnys 
 Giedrius Dima 
  ->    M.Noreika, B.Vaškevičius   3-a vieta
      [133] 15:35   E.Slušnys, G.Dima
       E.Slušnys, G.Dima   12:21  21:16  21:15 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Ožalas, S.Novikas    
    [105] 14:20   E.Bradūnas, L.Supronas  
     E.Bradūnas, L.Supronas   21:19  21:13 [29']   5-a vieta
      [134] 15:35   V.Bagdanavičius, M.Maulė
     V.Bagdanavičius, M.Maulė     21:11  21:18 [27']
    [106] 14:20   V.Bagdanavičius, M.Maulė  
     T.Liorančas, D.Tarachovskis   22:20  21:14 [76']  
         
         
       J.Ožalas, S.Novikas   7-a vieta
      [135] 15:35   T.Liorančas, D.Tarachovskis
       T.Liorančas, D.Tarachovskis   21:15  21:18 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Ą.Barkauskas, A.Valatka    
   Ą.Barkauskas, A.Valatka   ->    
     Ą.Barkauskas, A.Valatka  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [136] 16:05   P.Palubinskas, M.Palubinskas
        21:15  21:12 [21']
   M.Mackevičius, M.Šatrauskas    
   M.Mackevičius, M.Šatrauskas   ->    
    [107] 14:20   P.Palubinskas, M.Palubinskas  
   P.Palubinskas, M.Palubinskas     21:17  21:19 [24']  
   P.Palubinskas, M.Palubinskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Mackevičius, M.Šatrauskas
       M.Mackevičius, M.Šatrauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 107 108 
Open CBC Youth International Badminton Tournament
2020-11-07 10:00 2020-11-07 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15 
     U-13 
Čegmiros taurė
2020-11-07 10:00 2020-11-07 21:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP7]
2020-10-31 10:00 2020-10-31 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.