Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds), Data: 2020-03-07, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07 2020-03-07  
 1   Mantas Smalskis    Dėl 1-8 vietos      
 M.Smalskis      
 16       ->      
  [214] 19:35   M.Smalskis    
 9   Rokas Kondrotas      17:21  22:20  22:20 [40']    
[193] 18:40   R.Kondrotas      
 8   Gražvydas Petrauskas    21:9  21:11 [21']      
    [231] 20:30   M.Smalskis  
 5   Dainius Mitrulevičius        21:14  21:13 [21']  
[194] 18:40   D.Mitrulevičius      
 12   Juozas Kovarskas    21:19  21:19 [33']      
  [215] 19:35   Ž.Rėklaitis    
 13         21:18  21:10 [31']    
 Ž.Rėklaitis      
 4   Žilvinas Rėklaitis    ->       1-a vieta
      [243] 21:00   M.Smalskis
 3   Artūras Sirbikė          15:21  21:17  21:18 [35']
 A.Sirbikė      
 14       ->      
  [216] 19:35   D.Zinkus    
 11   Dainius Zinkus      21:18  18:21  21:18 [32']    
[195] 18:40   D.Zinkus      
 6   Ričardas Liutkus    21:15  21:16 [20']      
    [232] 20:30   D.Zinkus  
 7   Ričardas Jakimavičius        21:13  11:21  21:17 [33']  
[196] 18:40   R.Jakimavičius      
 10   Dovydas Petrauskas    12:21  21:18  27:25 [40']      
  [217] 20:05   T.Paliulis    
 15         21:13  21:7 [21']    
 T.Paliulis      
 2   Tautvydas Paliulis    ->    Ž.Rėklaitis   3-a vieta
      [244] 21:25   T.Paliulis
       T.Paliulis   21:7  21:10 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Kondrotas    
    [233] 20:30   R.Kondrotas  
     D.Mitrulevičius   21:9  21:7 [22']   5-a vieta
      [245] 21:25   R.Kondrotas
     A.Sirbikė     21:9  15:21  21:19 [35']
    [234] 20:30   A.Sirbikė  
     R.Jakimavičius   21:12  21:14 [22']  
         
         
       D.Mitrulevičius   7-a vieta
     
       R.Jakimavičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Petrauskas    
   G.Petrauskas   ->    
    [235] 21:00   J.Kovarskas  
   J.Kovarskas     21:13  21:18 [23']  
   J.Kovarskas    
    ->     9-a vieta
      [246] 21:25   J.Kovarskas
        14:21  21:18  21:18 [39']
   R.Liutkus    
   R.Liutkus   ->    
    [236] 21:00   R.Liutkus  
   D.Petrauskas     21:18  21:6 [24']  
   D.Petrauskas    
    ->    
         
       G.Petrauskas   11-a vieta
     
       D.Petrauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MX  
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.