Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-02-22, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Giedrė Dapkuvienė 
 Rugilė Gečaitė 
21
9
21
14
 16'
21
13
21
5
 12'
84/41
43
2
1
2 Justė Žibūdienė 
 Jelena Puchova 
9
21
14
21
 16'
22
20
21
16
 20'
66/78
-12
1
2
3 Neringa Brazauskienė 
 Toma Rakauskaitė 
13
21
5
21
 12'
20
22
16
21
 20'
54/85
-31
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aušra Brikaitė 
 Aurelija Pakšytė 
21
14
22
20
 21'
21
16
21
13
 20'
85/63
22
2
1
2 Tanita Urbonienė 
 Vaida Žitlinskaitė 
14
21
20
22
 21'
8
21
12
21
 16'
54/85
-31
0
3
3 Viktorija Suško 
 Gintarė Plečkaitytė 
16
21
13
21
 20'
21
8
21
12
 16'
71/62
9
1
2



2020-02-22  
   1-a vieta
 1    Giedrė Dapkuvienė,  Rugilė Gečaitė  
[129] 16:40   G.Dapkuvienė, R.Gečaitė
 2    Aušra Brikaitė,  Aurelija Pakšytė   21:13  24:22 [21']
   



2020-02-22  
   3-a vieta
 3    Justė Žibūdienė,  Jelena Puchova  
[130] 16:40   J.Žibūdienė, J.Puchova
 6    Viktorija Suško,  Gintarė Plečkaitytė   21:19  20:22  21:10 [28']
   



2020-02-22  
   5-a vieta
 4    Tanita Urbonienė,  Vaida Žitlinskaitė  
[131] 16:40   N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė
 5    Neringa Brazauskienė,  Toma Rakauskaitė   21:15  19:21  21:19 [29']
   



2020-02-22  
   7-a vieta
 7      
[132] 16:40 
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.