Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2020-02-22, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aivaras Kvedarauskas 
 Aurelija Pakšytė 
21
13
21
8
 17'
21
7
21
11
 13'
21
11
21
5
 12'
21
8
21
5
 12'
168/68
100
4
1
2 Arūnas Morkūnas 
 Giedrė Dapkuvienė 
13
21
8
21
 17'
21
13
21
15
 19'
21
17
21
12
 18'
21
16
21
17
 18'
147/132
15
3
2
3 Laimonas Vaškevičius 
 Asta Bačkaitienė 
7
21
11
21
 13'
13
21
15
21
 19'
20
22
21
10
21
19
 34'
18
21
17
21
 22'
143/177
-34
1
4
4 Agnius Tamošaitis 
 Tanita Urbonienė 
11
21
5
21
 12'
17
21
12
21
 18'
22
20
10
21
19
21
 34'
15
21
9
21
 16'
120/188
-68
0
5
5 Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
8
21
5
21
 12'
16
21
17
21
 18'
21
18
21
17
 22'
21
15
21
9
 16'
130/143
-13
2
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Žibūdienė 
12
21
21
14
15
21
 27'
21
14
21
18
 20'
21
19
25
27
21
19
 41'
157/153
4
2
2
2 Andrius Kordušas 
 Sonata Zinkevičienė 
21
12
14
21
21
15
 27'
21
17
21
15
 17'
18
21
21
15
21
17
 29'
158/133
25
3
1
3 Marijus Stankevičius 
 Neringa Brazauskienė 
14
21
18
21
 20'
17
21
15
21
 17'
13
21
21
17
16
21
 30'
114/143
-29
0
4
4 Vidas Salietis 
 Aušra Brikaitė 
19
21
27
25
19
21
 41'
21
18
15
21
17
21
 29'
21
13
17
21
21
16
 30'
177/177
0
1
3



2020-02-22  
   1-a vieta
 1    Aivaras Kvedarauskas,  Aurelija Pakšytė  
[53] 12:30   A.Kvedarauskas, A.Pakšytė
 4    Andrius Kordušas,  Sonata Zinkevičienė   21:10  21:10 [13']
   



2020-02-22  
   3-a vieta
 2    Ramūnas Kavaliauskas,  Justė Žibūdienė  
[54] 12:30   R.Kavaliauskas, J.Žibūdienė
 3    Arūnas Morkūnas,  Giedrė Dapkuvienė   21:18  11:21  21:18 [31']
   



2020-02-22  
   5-a vieta
 8    Vidas Salietis,  Aušra Brikaitė  
[55] 12:30   P.Gečas, G.Plečkaitytė
 9    Pranciškus Gečas,  Gintarė Plečkaitytė   19:21  24:22  21:12 [29']
   



2020-02-22  
   7-a vieta
 5    Laimonas Vaškevičius,  Asta Bačkaitienė  
[56] 12:30   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė
 6    Marijus Stankevičius,  Neringa Brazauskienė   21:19  21:15 [19']
   



2020-02-22  
   9-a vieta
 7    Agnius Tamošaitis,  Tanita Urbonienė  
[57] 12:55   A.Tamošaitis, T.Urbonienė
 10     ->
   



2020-02-22  
   11-a vieta
 11    
[58] 12:55 
 12     ->
   



2020-02-22  
   13-a vieta
 13    
[59] 12:55 
 14     ->
   



2020-02-22  
   15-a vieta
 15    
[60] 12:55 
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    MX  
     Suaug D 
     Suaug E 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-27 10:00 2020-09-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17 
     U-11 
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.