Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2005-03-19, Vieta: Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Aurimas Mizgiris    Dėl 1-16 vietos        
 A.Mizgiris        
 32       ->        
   A.Mizgiris      
 17   Linas Zavadskis      15:4  15:6      
 L.Zavadskis        
 16   Tautvydas Liorančas    15:1  15:0        
     A.Mizgiris    
 9   Saulius Šaltmeris        15:3  15:0    
 S.Šaltmeris        
 24   Gytis Bernotas    15:0  15:0        
   S.Šaltmeris      
 25   Paulius Žvinklys      15:12  15:11      
 L.Litvinas        
 8   Lukas Litvinas    15:0  15:0        
       A.Mizgiris  
 5   Edgaras Slušnys          15:1  15:4  
 E.Slušnys        
 28   Georgij Pancyrev    15:0  15:0        
   E.Slušnys      
 21   Marius Paulauskas      15:2  15:1      
 M.Stasiulis        
 12   Mantas Stasiulis    15:8  15:14        
     E.Slušnys    
 13   Žygimantas Eismontas        15:3  15:10    
 Ž.Eismontas        
 20   Laurynas Sparnauskis    15:3  15:1        
   A.Plavin      
 29         15:3  15:4      
 A.Plavin        
 4   Alan Plavin    ->         1-a vieta
         R.Stapušaitis
 3   Edvinas Jenkus            10:15  15:11  15:4
 E.Jenkus        
 30       ->        
   E.Jenkus      
 19   Aivaras Maskaliūnas      15:1  15:0      
 M.Ščelys        
 14   Marius Ščelys    15:4  15:7        
     E.Jenkus    
 11   Daumantas Vitkauskas        17:16  15:3    
 D.Vitkauskas        
 22   Edvinas Jakubauskas    15:6  15:6        
   J.Markūnas      
 27   Mantas Kiršininkas      15:5  15:7      
 J.Markūnas        
 6   Joris Markūnas    15:0  15:0        
       R.Stapušaitis  
 7   Andrius Girdžijauskas          15:5  15:1  
 A.Girdžijauskas        
 26   Renaldas Šileris    15:3  15:3        
   A.Girdžijauskas      
 23   Lukas Rimkus      15:1  15:4      
 A.Janavičius        
 10   Aidanas Janavičius    15:1  15:0        
     R.Stapušaitis    
 15   Augustinas Narkis        15:5  15:2    
 A.Narkis        
 18   Povilas Bartušis    15:4  15:2      E.Slušnys   3-a vieta
   R.Stapušaitis    E.Jenkus
 31         15:2  15:0    E.Jenkus   15:8  15:10
 R.Stapušaitis        
 2   Ramūnas Stapušaitis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       S.Šaltmeris    
       A.Plavin  
       A.Plavin   15:0  15:5   5-a vieta
         A.Girdžijauskas
       J.Markūnas     15:12  15:6
       A.Girdžijauskas  
       A.Girdžijauskas   15:9  15:5  
           
           
         S.Šaltmeris   7-a vieta
         J.Markūnas
         J.Markūnas   15:13  15:5
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Zavadskis      
     L.Litvinas    
     L.Litvinas   15:0  15:0    
       L.Litvinas  
     M.Stasiulis     15:8  15:10  
     Ž.Eismontas    
     Ž.Eismontas   15:1  15:5     9-a vieta
         D.Vitkauskas
     M.Ščelys       10:15  15:9  15:13
     D.Vitkauskas    
     D.Vitkauskas   15:2  15:8    
       D.Vitkauskas  
     A.Janavičius     9:15  15:8  15:6  
     A.Janavičius    
     A.Narkis   15:6  15:7    
           
         Ž.Eismontas   11-a vieta
         Ž.Eismontas
         A.Janavičius   14:17  15:7  17:15
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Zavadskis    
       L.Zavadskis  
       M.Stasiulis     B/Ž   13-a vieta
         A.Narkis
       M.Ščelys     15:5  15:6
       A.Narkis  
       A.Narkis   17:14  15:13  
           
           
         M.Stasiulis   15-a vieta
         M.Ščelys
    Dėl 17-32 vietos      M.Ščelys     B/Ž
         
   T.Liorančas      
   T.Liorančas   ->      
     T.Liorančas    
   G.Bernotas     15:10  15:2    
   P.Žvinklys      
   P.Žvinklys   15:7  15:7      
       M.Paulauskas  
   G.Pancyrev       15:5  15:7  
   M.Paulauskas      
   M.Paulauskas   17:14  15:12      
     M.Paulauskas    
   L.Sparnauskis     15:9  15:13    
   L.Sparnauskis      
    ->       17-a vieta
         P.Bartušis
          15:6  15:8
   A.Maskaliūnas      
   A.Maskaliūnas   ->      
     A.Maskaliūnas    
   E.Jakubauskas     15:13  15:6    
   E.Jakubauskas      
   M.Kiršininkas   15:3  15:3      
       P.Bartušis  
   R.Šileris       15:8  8:15  15:9  
   L.Rimkus      
   L.Rimkus   11:15  15:10  15:1      
     P.Bartušis    
   P.Bartušis     15:2  15:8    
   P.Bartušis      
    ->    T.Liorančas   19-a vieta
         A.Maskaliūnas
         A.Maskaliūnas   15:10  7:15  15:6
           
        Dėl 21-24 vietos    
       P.Žvinklys    
       P.Žvinklys  
       L.Sparnauskis   15:11  15:5   21-a vieta
         E.Jakubauskas
       E.Jakubauskas     4:15  15:2  15:12
       E.Jakubauskas  
       L.Rimkus   15:5  15:7  
           
           
         L.Sparnauskis   23-a vieta
         L.Sparnauskis
         L.Rimkus   15:6  14:15  15:8
      Dėl 25-32 vietos      
         
     G.Bernotas    
     G.Bernotas   ->    
       G.Pancyrev  
     G.Pancyrev     15:1  15:0  
     G.Pancyrev    
      ->     25-a vieta
         G.Pancyrev
          15:2  15:1
     M.Kiršininkas    
     M.Kiršininkas   ->    
       R.Šileris  
     R.Šileris     15:0  15:0  
     R.Šileris    
      ->    
           
         G.Bernotas   27-a vieta
       
         M.Kiršininkas   ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.