Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj), Data: 2019-05-18, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-19 B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Simas Skurdauskas 
 Kotryna Čyvaitė 
21
17
21
14
 22'
21
13
21
9
 18'
84/53
31
2
1
2 Ąžuolas Barkauskas 
 Rasa Radžiūnaitė 
17
21
14
21
 22'
21
14
21
15
 23'
73/71
2
1
2
3 Ervinas Karišauskas 
 Vėjūnė Vasiliauskaitė 
13
21
9
21
 18'
14
21
15
21
 23'
51/84
-33
0
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Justas Balsys 
 Greta Šukutytė 
21
15
21
7
 25'
42/22
20
1
1
2 Jonas Maziliauskas 
 Atėnė Peleckytė 
15
21
7
21
 25'
22/42
-20
0
2



2019-05-18  
   1-a vieta
 1    Simas Skurdauskas,  Kotryna Čyvaitė  
[28] 11:20   S.Skurdauskas, K.Čyvaitė
 2    Justas Balsys,  Greta Šukutytė   21:13  21:14 [18']
   



2019-05-18  
   3-a vieta
 3    Ąžuolas Barkauskas,  Rasa Radžiūnaitė  
[29] 11:20   Ą.Barkauskas, R.Radžiūnaitė
 4    Jonas Maziliauskas,  Atėnė Peleckytė   21:13  17:21  21:14 [33']
   



 
   5-a vieta
 5    Ervinas Karišauskas,  Vėjūnė Vasiliauskaitė  
 E.Karišauskas, V.Vasiliauskaitė
 6       ->
   



 
   7-a vieta
 7      
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 3 ... 97 98 
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Ds)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv)
2019-09-21 10:00 2019-09-21 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
N Sports vaikų turnyras
2019-09-21 09:30 2019-09-21 22:00
N badminton, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD  
CBC Junior (N1)
2019-09-14 10:00 2019-09-14 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2019-09-14 09:30 2019-09-14 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Turnyras skirtas K.Žiliui atminti
2019-09-14 09:30 2019-09-14 20:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Kelmė International
2019-09-07 09:30 2019-09-07 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-02 14:00
Nenustatyta,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.