Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv), Data: 2019-05-25, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25  
 1   Aurelijus Umantas    Dėl 1-8 vietos      
 A.Umantas      
 16       ->      
  [99] 15:15   A.Umantas    
 9   Tomas Grigas      22:20  21:8 [30']    
[90] 14:25   Č.Ramanauskas      
 8   Česlovas Ramanauskas    21:15  21:19 [37']      
    [111] 16:00   A.Umantas  
 5   Darius Kairys        15:21  21:17  4:2 [39']  
 D.Kairys      
 12       ->      
  [100] 15:15   D.Kairys    
 13         19:21  21:17  21:14 [52']    
 A.Rimkus      
 4   Albertas Rimkus    ->       1-a vieta
      [122] 16:50   S.Eibukas
 3   Saulius Eibukas          10:21  21:16  21:17 [44']
 S.Eibukas      
 14       ->      
  [101] 15:15   S.Eibukas    
 11         28:26  21:16 [30']    
 A.Vilčinskas      
 6   Audrius Vilčinskas    ->      
    [112] 16:00   S.Eibukas  
 7   Steponas Januška        21:19  21:23  21:18 [41']  
[91] 14:25   E.Mackevičius      
 10   Edmundas Mackevičius    21:16  21:18 [29']      
  [102] 15:15   E.Adakauskas    
 15         21:16  21:10 [35']    
 E.Adakauskas      
 2   Elmoras Adakauskas    ->    D.Kairys   3-a vieta
      [123] 16:50   E.Adakauskas
       E.Adakauskas   21:0
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Č.Ramanauskas    
    [113] 16:00   A.Rimkus  
     A.Rimkus   21:10  21:12 [21']   5-a vieta
      [124] 16:50   A.Rimkus
     A.Vilčinskas     21:19  23:21 [30']
    [114] 16:00   A.Vilčinskas  
     E.Mackevičius   14:21  21:6  21:16 [33']  
         
         
       Č.Ramanauskas   7-a vieta
     
       E.Mackevičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Grigas    
   T.Grigas   ->    
     T.Grigas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [103] 15:15   S.Januška
        21:18  21:12 [33']
   .    
    ->    
     S.Januška  
   S.Januška     ->  
   S.Januška    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 3 ... 102 103 
Kawasaki badmintono turnyras
2020-02-15 10:00 2020-02-15 21:00
Marijampolės Jono Totoraičio pro, Marijampolė
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras Volano-Sportiados taurei laimėti
2020-02-15 10:00 2020-02-15 15:30
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Palangos stinta 2020
2020-02-08 09:00 2020-02-08 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 09:30 2020-02-08 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    MD  
     U-12    VV    MV  
JSO Nr. 2
2020-02-01 09:45 2020-02-01 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.