Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
KELMĖS TAURĖ 2005, Data: 2005-04-02, Vieta: Kelmė, J.Janonio 9, ,,Aukuro“ vidurinės mokyklos sporto salėje  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Alan Plavin    Dėl 1-16 vietos        
 A.Plavin        
 32       ->        
   A.Plavin      
 17   Arnas Urbutis      21:2      
 M.Atkočaitis        
 16   Martynas Atkočaitis    21:0        
     A.Plavin    
 9   Mantas Pranauskas        15:2  15:7    
 M.Pranauskas        
 24       ->        
   K.Bartoševičius      
 25         21:0      
 K.Bartoševičius        
 8   Karolis Bartoševičius    ->        
       A.Plavin  
 5   Marius Ščelys          15:4  15:4  
 M.Ščelys        
 28       ->        
   L.Zavadskis      
 21   Tadas Vekeris      21:16      
 L.Zavadskis        
 12   Linas Zavadskis    21:1        
     Ž.Eismontas    
 13   Povilas Bartušis        15:10  15:1    
 P.Bartušis        
 20   Marius Česnavičius    ->        
   Ž.Eismontas      
 29         21:9      
 Ž.Eismontas        
 4   Žygimantas Eismontas    ->         1-a vieta
         A.Plavin
 3   Lukas Litvinas            15:2  15:1
 L.Litvinas        
 30       ->        
   L.Litvinas      
 19   Kęstas Katkauskas      21:0      
 L.Sparnauskis        
 14   Laurynas Sparnauskis    ->        
     L.Litvinas    
 11   Tautvydas Liorančas        15:4  15:6    
 T.Liorančas        
 22   Ignas Reznikas    21:5        
   A.Narkis      
 27         21:1      
 A.Narkis        
 6   Augustinas Narkis    ->        
       V.Česnavičius  
 7   Martynas Prevelis          15:17  15:13  15:2  
 M.Prevelis        
 26       ->        
   M.Prevelis      
 23         21:11      
 A.Jockus        
 10   Alvydas Jockus    ->        
     V.Česnavičius    
 15   Gytis Bernotas        15:3  15:4    
 G.Bernotas        
 18   Lukas Kavaliauskas    ->      Ž.Eismontas   3-a vieta
   V.Česnavičius    L.Litvinas
 31         21:6    L.Litvinas   15:1  12:15  15:9
 V.Česnavičius        
 2   Vaidotas Česnavičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       K.Bartoševičius    
       K.Bartoševičius  
       L.Zavadskis   21:8   5-a vieta
         K.Bartoševičius
       A.Narkis     21:15
       M.Prevelis  
       M.Prevelis   15:17  15:6  15:12  
           
           
         L.Zavadskis   7-a vieta
         A.Narkis
         A.Narkis   21:1
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Atkočaitis      
     M.Pranauskas    
     M.Pranauskas   21:18    
       M.Ščelys  
     M.Ščelys     21:12  
     M.Ščelys    
     P.Bartušis   21:9     9-a vieta
         A.Jockus
     L.Sparnauskis       21:11
     T.Liorančas    
     T.Liorančas   23:21    
       A.Jockus  
     A.Jockus     21:17  
     A.Jockus    
     G.Bernotas   21:3    
           
         M.Pranauskas   11-a vieta
         M.Pranauskas
         T.Liorančas   21:14
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Atkočaitis    
       P.Bartušis  
       P.Bartušis   21:13   13-a vieta
         P.Bartušis
       L.Sparnauskis     21:10
       L.Sparnauskis  
       G.Bernotas   21:10  
           
           
         M.Atkočaitis   15-a vieta
         M.Atkočaitis
    Dėl 17-32 vietos      G.Bernotas   21:0
         
   A.Urbutis      
   A.Urbutis   ->      
     A.Urbutis    
      ->    
       
    ->      
       M.Česnavičius  
        21:9  
   T.Vekeris      
   T.Vekeris   ->      
     M.Česnavičius    
   M.Česnavičius     21:19    
   M.Česnavičius      
    ->       17-a vieta
         K.Katkauskas
          21:3
   K.Katkauskas      
   K.Katkauskas   ->      
     K.Katkauskas    
   I.Reznikas     21:11    
   I.Reznikas      
    ->      
       K.Katkauskas  
        21:3  
       
    ->      
     L.Kavaliauskas    
   L.Kavaliauskas     ->    
   L.Kavaliauskas      
    ->    A.Urbutis   19-a vieta
         L.Kavaliauskas
         L.Kavaliauskas   21:15
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       T.Vekeris  
       T.Vekeris   ->   21-a vieta
         I.Reznikas
       I.Reznikas     21:10
       I.Reznikas  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 99 100 
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.