Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo jaunimo Grand Prix, Data: 2008-09-20, Vieta: Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Povilas Bartušis  
21
16
21
19
 25'
21
16
19
21
22
20
 49'
21
14
22
20
 23'
147/126
21
3
1
2 Pauls Gureckis  
16
21
19
21
 25'
9
21
12
21
 26'
8
21
17
21
 23'
81/126
-45
0
4
3 Robert Kasela  
16
21
21
19
20
22
 49'
21
9
21
12
 26'
21
9
21
16
 23'
141/108
33
2
2
4 Karolis Bartoševičius  
14
21
20
22
 23'
21
8
21
17
 23'
9
21
16
21
 23'
101/110
-9
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kristjan Kaljurand  
21
12
21
9
 23'
21
11
21
10
 25'
21
9
21
8
 23'
126/59
67
3
1
2 Lukas Litvinas  
12
21
9
21
 23'
21
15
23
21
 28'
21
13
21
6
 19'
107/97
10
2
2
3 Linas Zavadskis  
11
21
10
21
 25'
15
21
21
23
 28'
21
15
21
15
 23'
99/116
-17
1
3
4 Emils Adata  
9
21
8
21
 23'
13
21
6
21
 19'
15
21
15
21
 23'
66/126
-60
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Alan Plavin  
22
20
21
18
 35'
21
5
21
10
 22'
21
6
21
6
 20'
127/65
62
3
1
2 Gert Kuusik  
20
22
18
21
 35'
21
15
21
14
 25'
21
9
21
6
 19'
122/87
35
2
2
3 Andis Berzinš  
5
21
10
21
 22'
15
21
14
21
 25'
21
18
14
21
21
14
 32'
100/137
-37
1
3
4 Arnas Kučinskas  
6
21
6
21
 20'
9
21
6
21
 19'
18
21
21
14
14
21
 32'
80/140
-60
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Arturs Akmens  
21
15
21
14
 19'
21
6
18
21
21
15
 28'
17
21
21
8
18
21
 32'
158/121
37
2
2
2 Martynas Prevelis  
15
21
14
21
 19'
21
15
19
21
21
19
 31'
16
21
18
21
 21'
124/139
-15
1
3
3 Alvydas Jockus  
6
21
21
18
15
21
 28'
15
21
21
19
19
21
 31'
15
21
19
21
 26'
131/163
-32
0
4
4 Ronald Uprus  
21
17
8
21
21
18
 32'
21
16
21
18
 21'
21
15
21
19
 26'
134/124
10
3
1



 
       Dėl 1 vietos  
 
          1-a vieta
 
          
 
          
     
   Dėl 3 vietos  
   3-a vieta
 
    
     



 
       Dėl 5 vietos  
 
          5-a vieta
 
          
 
          
     
   Dėl 7 vietos  
   7-a vieta
 
    
     



 
       Dėl 9 vietos  
 
          9-a vieta
 
          
 
          
     
   Dėl 11 vietos  
   11-a vieta
 
    
     



 
       Dėl 13 vietos  
 
          13-a vieta
 
          
 
          
     
   Dėl 15 vietos  
   15-a vieta
 
    
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 107 108 
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.