Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2008, Data: 2008-10-04, Vieta: Klaipėda, Burių 19  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2008-10-05 2008-10-05  
 1   Donatas Narvilas 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Narvilas, G.Voitechovskaja      
 16       ->      
   D.Narvilas, G.Voitechovskaja    
 9   Alfredas Fedenko 
 Agnė Kupliauskaitė 
    21:12  21:17 [18']    
 K.Fredlund, K.Fredlund      
 8   Karl Fredlund 
 Kristina Fredlund 
  21:13  21:11 [19']      
    [1] 10:00   D.Narvilas, G.Voitechovskaja  
 5   Kazimieras Dauskurtas 
 Emilija Unte 
      21:6  21:6 [14']  
 K.Dauskurtas, E.Unte      
 12   Tautvydas Liorančas 
 Ramunė Ričkutė 
  21:10  21:10 [21']      
   P.Perlov, E.Noreikaitė    
 13   Lukas Genutis 
 Gintarė Gečaitė 
    23:21  21:15 [22']    
 P.Perlov, E.Noreikaitė      
 4   Philip Perlov 
 Erika Noreikaitė 
  21:11  21:10 [31']       1-a vieta
      [6] 10:30   D.Narvilas, G.Voitechovskaja
 3   Eric Fransson 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
        21:14  20:22  21:17 [35']
 E.Fransson, U.Vasiliauskaitė      
 14       ->      
   E.Fransson, U.Vasiliauskaitė    
 11   Julius Marozas 
 Dominyka Bortnikaitė 
    21:11  21:9 [14']    
 A.Plavin, I.Linkutė      
 6   Alan Plavin 
 Ieva Linkutė 
  21:7  21:6 [15']      
    [2] 10:00   K.Kašinskis, E.Liočaitė  
 7   Tomas Dovydaitis 
 Viktorija Novik 
      22:20  21:16 [26']  
 P.Bartušis, G.Liorančaitė      
 10   Povilas Bartušis 
 Giedrė Liorančaitė 
  11:21  21:19  21:19 [27']      
   K.Kašinskis, E.Liočaitė    
 15         21:19  21:10 [21']    
 K.Kašinskis, E.Liočaitė      
 2   Klaudijus Kašinskis 
 Emilija Liočaitė 
  ->    P.Perlov, E.Noreikaitė   3-a vieta
      [7] 10:30   E.Fransson, U.Vasiliauskaitė
       E.Fransson, U.Vasiliauskaitė   21:11  21:13 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Fredlund, K.Fredlund    
    [27]  
     K.Dauskurtas, E.Unte   ->   5-a vieta
     
     A.Plavin, I.Linkutė     ->
    [28]  
     P.Bartušis, G.Liorančaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   A.Fedenko, A.Kupliauskaitė   ->    
     
   T.Liorančas, R.Ričkutė     ->  
     
   L.Genutis, G.Gečaitė   ->     9-a vieta
     
        ->
     
   J.Marozas, D.Bortnikaitė   ->    
     
   T.Dovydaitis, V.Novik     ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 107 108 
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.