Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2008, Data: 2008-10-04, Vieta: Klaipėda, Burių 19  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2008-10-04 2008-10-04 2008-10-04 2008-10-04 2008-10-05  
 1   Darius Čepauskas    Dėl 1-16 vietos        
 D.Čepauskas        
 32       ->        
  10:40   D.Čepauskas      
 17   Vilmantas Liorančas      23:21  21:12 [19']      
10:00   M.Dagilis        
 16   Mindaugas Dagilis    21:17  21:17 [15']        
    11:40   D.Čepauskas    
 9   Vilmantas Pratusevičius        21:13  21:14 [15']    
10:00   V.Pratusevičius        
 24   Pranas Drakšas      B/Ž        
  10:40   V.Pratusevičius      
 25   Laurynas Jurkus      21:12  21:16 [30']      
10:00   M.Loveikis        
 8   Mindaugas Loveikis      B/Ž        
      13:00   D.Čepauskas  
 5   Edvinas Jakubauskas          21:14  21:13 [21']  
 E.Jakubauskas        
 28       ->        
  10:40   J.Marozas      
 21   Ramūnas Kavaliauskas      21:15  21:19 [26']      
10:00   J.Marozas        
 12   Julius Marozas    21:14  21:12 [19']        
    11:40   A.Fedenko    
 13   Alfredas Fedenko        17:21  21:13  21:12 [26']    
10:20   A.Fedenko        
 20   Lukas Genutis    21:14  21:13 [14']        
  11:00   A.Fedenko      
 29         21:16  21:15 [25']      
 A.Trocenko        
 4   Anatolijs Trocenko    ->         1-a vieta
        [8] 10:30   D.Čepauskas
 3   Gediminas Zaborskis            21:16  24:22 [26']
 G.Zaborskis        
 30       ->        
  11:00   G.Zaborskis      
 19   Ignas Reznikas      21:14  21:15 [19']      
10:20   S.Pjatkins        
 14   Sergejs Pjatkins    21:9  16:21  21:16 [29']        
    11:40   G.Zaborskis    
 11   Giedrius Miestauskas        21:11  21:13 [13']    
10:20   G.Miestauskas        
 22   Audrius Šadbaras    21:10  21:9 [15']        
  11:00   G.Miestauskas      
 27           B/Ž      
 K.Zakis        
 6   Kaspars Zakis    ->        
      13:00   S.Šaltmeris  
 7   Tautvydas Liorančas          21:15  20:22  21:9 [33']  
 T.Liorančas        
 26       ->        
  11:00   T.Liorančas      
 23   Ignas Vaivada      18:21  21:12  21:18 [30']      
10:20   I.Vaivada        
 10   Norberts Rikards      B/Ž        
    11:40   S.Šaltmeris    
 15   Daumantas Vitkauskas        21:8  21:9 [14']    
10:40   D.Vitkauskas        
 18   Mykolas Šermukšnis    21:12  21:15 [16']      A.Fedenko   3-a vieta
  11:20   S.Šaltmeris   [9] 11:00   A.Fedenko
 31         21:12  21:11 [17']    G.Zaborskis   17:21  21:18  21:17 [43']
 S.Šaltmeris        
 2   Saulius Šaltmeris    ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Pratusevičius    
      13:20   V.Pratusevičius  
       J.Marozas   21:18  6:21  21:13 [37']   5-a vieta
        [10] 11:00   G.Miestauskas
       G.Miestauskas     21:19  21:12 [20']
      13:20   G.Miestauskas  
       T.Liorančas   21:9  23:25  21:12 [34']  
           
           
         J.Marozas   7-a vieta
         J.Marozas
         T.Liorančas     B/Ž
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Dagilis      
    12:00   M.Dagilis    
     M.Loveikis   21:12  21:17 [20']    
      13:20   M.Dagilis  
     E.Jakubauskas     21:19  21:16 [22']  
    12:00   E.Jakubauskas    
     A.Trocenko   21:18  21:19 [24']     9-a vieta
        [11] 11:00   D.Vitkauskas
     S.Pjatkins       21:7  21:13 [17']
    12:00   S.Pjatkins    
     K.Zakis     B/Ž    
      13:20   D.Vitkauskas  
     I.Vaivada     15:21  21:11  21:15 [34']  
    12:00   D.Vitkauskas    
     D.Vitkauskas   21:9  21:17 [20']    
           
         E.Jakubauskas   11-a vieta
       
         S.Pjatkins   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Loveikis    
      13:40   A.Trocenko  
       A.Trocenko   21:11  21:13 [22']   13-a vieta
       
       K.Zakis     ->
      13:40   I.Vaivada  
       I.Vaivada     B/Ž  
           
           
         M.Loveikis   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos      K.Zakis   ->
         
   V.Liorančas      
   V.Liorančas   ->      
    12:20   V.Liorančas    
   P.Drakšas       B/Ž    
  11:20   P.Drakšas      
   L.Jurkus     B/Ž      
      13:40   V.Liorančas  
        21:18  21:19 [20']  
   R.Kavaliauskas      
   R.Kavaliauskas   ->      
    12:20   L.Genutis    
   L.Genutis     26:28  22:20  22:20 [37']    
   L.Genutis      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   I.Reznikas      
   I.Reznikas   ->      
    12:20   I.Reznikas    
   A.Šadbaras     21:10  16:21  21:17 [30']    
   A.Šadbaras      
    ->      
      13:40   I.Reznikas  
        21:12  14:21  21:17 [29']  
   N.Rikards      
   N.Rikards   ->      
    12:20   M.Šermukšnis    
   M.Šermukšnis       B/Ž    
   M.Šermukšnis      
    ->    L.Genutis   19-a vieta
       
         M.Šermukšnis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       P.Drakšas    
      14:00   R.Kavaliauskas  
       R.Kavaliauskas     B/Ž   21-a vieta
       
       A.Šadbaras     ->
      14:00   A.Šadbaras  
       N.Rikards     B/Ž  
           
           
         P.Drakšas   23-a vieta
       
         N.Rikards   ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     L.Jurkus    
     L.Jurkus   ->    
       L.Jurkus  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         L.Jurkus
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 107 108 
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.