Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris - 2008, Data: 2008-10-04, Vieta: Klaipėda, Burių 19  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2008-10-04 2008-10-04 2008-10-04 2008-10-05  
 1   Darius Čepauskas 
 Gediminas Zaborskis 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Čepauskas, G.Zaborskis      
 16       ->      
  16:05   D.Čepauskas, G.Zaborskis    
 9   Ramūnas Kavaliauskas 
 Vilmantas Pratusevičius 
    21:15  22:20 [18']    
14:50   R.Kavaliauskas, V.Pratusevičius      
 8   Norberts Rikards 
 Kaspars Zakis 
    B/Ž      
    17:20   D.Čepauskas, G.Zaborskis  
 5   Mindaugas Dagilis 
 Giedrius Miestauskas 
      21:10  21:19 [21']  
14:50   M.Dagilis, G.Miestauskas      
 12   Pranas Drakšas 
 Laurynas Jurkus 
    B/Ž      
  16:30   M.Dagilis, G.Miestauskas    
 13         21:12  21:16 [19']    
 T.Liorančas, L.Genutis      
 4   Tautvydas Liorančas 
 Lukas Genutis 
  ->       1-a vieta
      [3] 10:00   D.Čepauskas, G.Zaborskis
 3   Anatolijs Trocenko 
 Sergejs Pjatkins 
        21:18  21:14 [22']
 A.Trocenko, S.Pjatkins      
 14       ->      
  16:30   A.Trocenko, S.Pjatkins    
 11   Vilmantas Liorančas 
 Audrius Šadbaras 
    21:18  21:13 [29']    
14:50   A.Fedenko, D.Vitkauskas      
 6   Alfredas Fedenko 
 Daumantas Vitkauskas 
  21:12  21:14 [22']      
    17:20   E.Jakubauskas, S.Šaltmeris  
 7   Mindaugas Loveikis 
 Ignas Vaivada 
      21:16  21:12 [23']  
15:15   M.Loveikis, I.Vaivada      
 10   Ignas Reznikas 
 Mykolas Šermukšnis 
  21:10  21:5 [22']      
  16:30   E.Jakubauskas, S.Šaltmeris    
 15         21:10  21:6 [19']    
 E.Jakubauskas, S.Šaltmeris      
 2   Edvinas Jakubauskas 
 Saulius Šaltmeris 
  ->    M.Dagilis, G.Miestauskas   3-a vieta
       M.Dagilis, G.Miestauskas
       A.Trocenko, S.Pjatkins   21:19  21:17 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Kavaliauskas, V.Pratusevičius    
    17:20   R.Kavaliauskas, V.Pratusevičius  
     T.Liorančas, L.Genutis   21:15  19:21  24:22 [39']   5-a vieta
      [4] 10:00   A.Fedenko, D.Vitkauskas
     A.Fedenko, D.Vitkauskas       B/Ž
    17:20   A.Fedenko, D.Vitkauskas  
     M.Loveikis, I.Vaivada   21:16  21:18 [26']  
         
         
       T.Liorančas, L.Genutis   7-a vieta
       M.Loveikis, I.Vaivada
       M.Loveikis, I.Vaivada     B/Ž
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   N.Rikards, K.Zakis    
   N.Rikards, K.Zakis   ->    
    17:45   P.Drakšas, L.Jurkus  
   P.Drakšas, L.Jurkus       B/Ž  
   P.Drakšas, L.Jurkus    
    ->     9-a vieta
       V.Liorančas, A.Šadbaras
          B/Ž
   V.Liorančas, A.Šadbaras    
   V.Liorančas, A.Šadbaras   ->    
    17:45   V.Liorančas, A.Šadbaras  
   I.Reznikas, M.Šermukšnis     21:16  21:17 [7']  
   I.Reznikas, M.Šermukšnis    
    ->    
         
       N.Rikards, K.Zakis   11-a vieta
       I.Reznikas, M.Šermukšnis
       I.Reznikas, M.Šermukšnis     B/Ž
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.