Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės), Data: 2008-10-25, Vieta: Klaipėda, Burių 19  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Goda Krivonosovaitė    Dėl 1-16 vietos        
 G.Krivonosovaitė        
 32       ->        
   G.Krivonosovaitė      
 17   Aistė Gudenkaitė      21:8  21:3      
 M.Ruzgailaitė        
 16   Monika Ruzgailaitė    21:7  21:3        
     R.Petraitytė    
 9   Vakarė Šiukštaitė        22:20  21:19    
 V.Šiukštaitė        
 24       ->        
   R.Petraitytė      
 25         21:11  21:7      
 R.Petraitytė        
 8   Rusnė Petraitytė    ->        
       R.Petraitytė  
 5   Laura Daunytė          15:21  21:10  21:6  
 L.Daunytė        
 28       ->        
   L.Daunytė      
 21         21:3  21:2      
 M.Augustaitytė        
 12   Monika Augustaitytė    ->        
     G.Janušonytė    
 13   Emilija Rentauskaitė        21:12  21:12    
 E.Rentauskaitė        
 20       ->        
   G.Janušonytė      
 29         21:13  21:18      
 G.Janušonytė        
 4   Gabrielė Janušonytė    ->         1-a vieta
         R.Petraitytė
 3   Gabrielė Gečaitė            21:8  21:6
 G.Gečaitė        
 30       ->        
   G.Gečaitė      
 19         21:4  21:5      
 A.Driezaitė        
 14   Aušra Driezaitė    ->        
     I.Gaidė    
 11   Dominyka Dragūnaitė        21:9  21:5    
 D.Dragūnaitė        
 22       ->        
   I.Gaidė      
 27         21:13  21:7      
 I.Gaidė        
 6   Ieva Gaidė    ->        
       E.Letinauskaitė  
 7   Loreta Bagdonaitė          21:12  23:21  
 L.Bagdonaitė        
 26       ->        
   E.Letinauskaitė      
 23         21:14  21:10      
 E.Letinauskaitė        
 10   Emilija Letinauskaitė    ->        
     E.Letinauskaitė    
 15   Deimantė Ubytė        21:18  19:21  21:14    
 D.Ubytė        
 18       ->      G.Janušonytė   3-a vieta
   G.Bilvardaitė    I.Gaidė
 31         21:1  21:3    I.Gaidė   21:10  21:14
 G.Bilvardaitė        
 2   Gintarė Bilvardaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Krivonosovaitė    
       G.Krivonosovaitė  
       L.Daunytė   21:11  21:10   5-a vieta
         G.Krivonosovaitė
       G.Gečaitė     21:14  21:15
       G.Bilvardaitė  
       G.Bilvardaitė   21:14  21:17  
           
           
         L.Daunytė   7-a vieta
         L.Daunytė
         G.Gečaitė   21:16  21:14
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Ruzgailaitė      
     M.Ruzgailaitė    
     V.Šiukštaitė   21:19  21:12    
       M.Ruzgailaitė  
     M.Augustaitytė     21:14  21:10  
     E.Rentauskaitė    
     E.Rentauskaitė   21:12  21:12     9-a vieta
         D.Dragūnaitė
     A.Driezaitė       21:11  21:15
     D.Dragūnaitė    
     D.Dragūnaitė   21:4  21:5    
       D.Dragūnaitė  
     L.Bagdonaitė     17:21  21:9  21:18  
     L.Bagdonaitė    
     D.Ubytė   21:7  21:8    
           
         E.Rentauskaitė   11-a vieta
         L.Bagdonaitė
         L.Bagdonaitė   21:18  15:21  22:20
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Šiukštaitė    
       V.Šiukštaitė  
       M.Augustaitytė   21:9  21:16   13-a vieta
         V.Šiukštaitė
       A.Driezaitė     21:15  21:13
       A.Driezaitė  
       D.Ubytė   21:18  21:15  
           
           
         M.Augustaitytė   15-a vieta
         M.Augustaitytė
    Dėl 17-32 vietos      D.Ubytė   21:19  21:19
         
   A.Gudenkaitė      
   A.Gudenkaitė   ->      
     A.Gudenkaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Gudenkaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         A.Gudenkaitė
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.