Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2008-11-08, Vieta: "Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Ramūnas Stapušaitis 
 Indrė Starevičiutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Stapušaitis, I.Starevičiutė      
 16       ->      
   R.Stapušaitis, I.Starevičiutė    
 9   Tautvydas Liorančas 
 Ramunė Ričkutė 
    21:8  21:8 [17']    
 T.Liorančas, R.Ričkutė      
 8   Lukas Kontrimas 
 Agnė Kupliauskaitė 
  20:22  21:16  21:11 [35']      
     R.Stapušaitis, I.Starevičiutė  
 5   Kazimieras Dauskurtas 
 Emilija Unte 
      21:15  20:22  21:13 [27']  
 K.Dauskurtas, E.Unte      
 12   Lukas Genutis 
 Gintarė Bilvardaitė 
  21:10  21:5 [19']      
   A.Plavin, I.Linkutė    
 13   Ignas Reznikas 
 Ernesta Pakulnytė 
    9:21  21:15  21:19 [32']    
 A.Plavin, I.Linkutė      
 4   Alan Plavin 
 Ieva Linkutė 
  21:8  21:7 [20']       1-a vieta
       R.Stapušaitis, I.Starevičiutė
 3   Edgaras Slušnys 
 Oksana Jaciuk 
        21:14  21:15 [24']
 E.Slušnys, O.Jaciuk      
 14   Nedas Bičkovas 
 Gabrielė Janušonytė 
  21:0  21:2 [9']      
   E.Slušnys, O.Jaciuk    
 11   Laurynas Sparnauskis 
 Gita Venckutė 
    21:19  21:10 [18']    
 P.Bartušis, E.Liočaitė      
 6   Povilas Bartušis 
 Emilija Liočaitė 
  21:7  21:4 [20']      
     E.Slušnys, O.Jaciuk  
 7   Lukas Litvinas 
 Erika Noreikaitė 
      16:21  21:19  21:13 [29']  
 L.Litvinas, E.Noreikaitė      
 10   Renaldas Šileris 
 Gintarė Katauskytė 
  21:9  21:8 [17']      
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 15         21:18  21:14 [20']    
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 2   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  ->    A.Plavin, I.Linkutė   3-a vieta
       A.Mizgiris, G.Voitechovskaja
       A.Mizgiris, G.Voitechovskaja   21:11  21:14 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Liorančas, R.Ričkutė    
     K.Dauskurtas, E.Unte  
     K.Dauskurtas, E.Unte   21:12  21:13 [16']   5-a vieta
       P.Bartušis, E.Liočaitė
     P.Bartušis, E.Liočaitė     21:17  19:21  25:23 [41']
     P.Bartušis, E.Liočaitė  
     L.Litvinas, E.Noreikaitė   21:15  9:21  22:20 [30']  
         
         
       T.Liorančas, R.Ričkutė   7-a vieta
       L.Litvinas, E.Noreikaitė
       L.Litvinas, E.Noreikaitė   21:15  21:8 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė    
   L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė   ->    
     L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė  
   L.Genutis, G.Bilvardaitė     21:10  21:23  21:19 [20']  
   I.Reznikas, E.Pakulnytė    
   I.Reznikas, E.Pakulnytė   21:10  21:17 [24']     9-a vieta
       L.Sparnauskis, G.Venckutė
   N.Bičkovas, G.Janušonytė       21:17  21:19 [22']
   L.Sparnauskis, G.Venckutė    
   L.Sparnauskis, G.Venckutė   21:14  21:18 [11']    
     L.Sparnauskis, G.Venckutė  
   R.Šileris, G.Katauskytė     19:21  21:18  23:21 [38']  
   R.Šileris, G.Katauskytė    
    ->    
         
       I.Reznikas, E.Pakulnytė   11-a vieta
       R.Šileris, G.Katauskytė
       R.Šileris, G.Katauskytė     B/Ž
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     L.Genutis, G.Bilvardaitė  
     L.Genutis, G.Bilvardaitė   ->   13-a vieta
       L.Genutis, G.Bilvardaitė
     N.Bičkovas, G.Janušonytė     21:18  21:14 [23']
     N.Bičkovas, G.Janušonytė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.