Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kalėdinė taurė, Data: 2008-12-06, Vieta: Kelmė  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Petras Bartušis 
 Gintarė Bilvardaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Bartušis, G.Bilvardaitė      
 16       ->      
   P.Bartušis, G.Bilvardaitė    
 9   Vincentas Vitkus 
 Gabrielė Gečaitė 
    21:3  21:10    
 V.Vitkus, G.Gečaitė      
 8   Martynas Milašauskis 
 Greta Palubinskytė 
  21:18  21:14      
     P.Bartušis, G.Bilvardaitė  
 5   Titas Kvederys 
 Dominyka Dragūnaitė 
      21:12  21:9  
 T.Kvederys, D.Dragūnaitė      
 12       ->      
   K.Reimeris, E.Zavadskytė    
 13   Džiugas Girulis 
 Dominyka Rimkutė 
    23:21  22:20    
 K.Reimeris, E.Zavadskytė      
 4   Karolis Reimeris 
 Eglė Zavadskytė 
  21:7  21:6       1-a vieta
       P.Bartušis, G.Bilvardaitė
 3   Dovydas Katauskas 
 Gabrielė Janušonytė 
        24:22  21:16
 D.Katauskas, G.Janušonytė      
 14       ->      
   D.Katauskas, G.Janušonytė    
 11   Ignas Zdanavičius 
 Ugnė Bernotaitė 
    21:13  10:21  21:14    
 T.Minetas, E.Gusarovaitė      
 6   Tadas Minetas 
 Edvina Gusarovaitė 
  21:9  21:7      
     D.Dzenys, K.Žalandauskaitė  
 7   Rokas Norbutas 
 Loreta Bagdonaitė 
      21:16  21:6  
 R.Norbutas, L.Bagdonaitė      
 10       ->      
   D.Dzenys, K.Žalandauskaitė    
 15         21:8  21:4    
 D.Dzenys, K.Žalandauskaitė      
 2   Deividas Dzenys 
 Kristina Žalandauskaitė 
  ->    K.Reimeris, E.Zavadskytė   3-a vieta
       D.Katauskas, G.Janušonytė
       D.Katauskas, G.Janušonytė   21:12  21:14
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Vitkus, G.Gečaitė    
     
     T.Kvederys, D.Dragūnaitė   ->   5-a vieta
     
     T.Minetas, E.Gusarovaitė     ->
     
     R.Norbutas, L.Bagdonaitė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Milašauskis, G.Palubinskytė    
   M.Milašauskis, G.Palubinskytė   ->    
     
      ->  
   D.Girulis, D.Rimkutė    
   D.Girulis, D.Rimkutė   ->     9-a vieta
     
        ->
   I.Zdanavičius, U.Bernotaitė    
   I.Zdanavičius, U.Bernotaitė   ->    
     
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.