Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 Lietuvos atviras čempionatas, Data: 2005-09-10, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2005-09-10 2005-09-10 2005-09-10 2005-09-10 2005-09-11  
 1   Elina Vaisanen    Dėl 1-16 vietos        
 E.Vaisanen        
 32       ->        
  12:00   E.Vaisanen      
 17   Hana Kollarova      7:11  11:9  11:5 [43']      
 H.Kollarova        
 16       ->        
    14:00   K.Augustyn    
 9   Lea Pailloncy        11:2  11:3 [7']    
 L.Pailloncy        
 24       ->        
  12:00   K.Augustyn      
 25   Kamila Augustyn      8:11  11:1  11:3 [40']      
 K.Augustyn        
 8       ->        
      15:20   K.Augustyn  
 5   Rasa Šulnienė          11:0  11:3 [11']  
 R.Šulnienė        
 28       ->        
  12:00   R.Šulnienė      
 21   Gerda Voitechovskaja      11:8  13:10 [27']      
 G.Voitechovskaja        
 12       ->        
    14:00   S.Kamilova    
 13   Sandra Kamilova        13:10  8:11  11:4 [39']    
 S.Kamilova        
 20       ->        
  12:00   S.Kamilova      
 29   Kristina Dovydaitytė      8:11  13:10  11:5 [38']      
 K.Dovydaitytė        
 4       ->         1-a vieta
        10:00   K.Augustyn
 3   Vaida Špelverytė            11:3  11:2 [22']
11:20   V.Špelverytė        
 30   Urtė Rokaitė    11:1  11:6 [15']        
  12:30   R.Kilkenny      
 19         11:0  11:0 [9']      
 R.Kilkenny        
 14   Ruth Kilkenny    ->        
    14:00   A.Stapušaitytė    
 11           11:1  11:7 [33']    
 O.Jaciuk        
 22   Oksana Jaciuk    ->        
  12:30   A.Stapušaitytė      
 27         11:0  11:5 [18']      
 A.Stapušaitytė        
 6   Akvilė Stapušaitytė    ->        
      15:20   E.Despierre  
 7             11:5  11:7 [37']  
 K.Šefere        
 26   Kristine Šefere    ->        
  12:30   K.Šefere      
 23         11:1  11:0 [10']      
 U.Vasiliauskaitė        
 10   Ugnė Vasiliauskaitė    ->        
    14:00   E.Despierre    
 15           11:6  11:3 [29']    
 J.Sjolund        
 18   Jenny Sjolund    ->      S.Kamilova   3-a vieta
  12:30   E.Despierre  
 31         11:3  11:4 [16']    A.Stapušaitytė   ->
 E.Despierre        
 2   Emilie Despierre    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Vaisanen    
       
       R.Šulnienė   ->   5-a vieta
       
       R.Kilkenny     
       
       K.Šefere   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          
      Dėl 9-16 vietos      
     H.Kollarova      
       
     L.Pailloncy   ->    
       
     G.Voitechovskaja       
       
     K.Dovydaitytė   ->     9-a vieta
       
     V.Špelverytė       
       
     O.Jaciuk   ->    
       
     U.Vasiliauskaitė       
       
     J.Sjolund   ->    
           
          11-a vieta
       
          
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
           13-a vieta
       
          
       
          
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
         
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->       17-a vieta
       
   U.Rokaitė         
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->     19-a vieta
       
          
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
           21-a vieta
       
          
       
          
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
          
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 99 100 
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų "Draugystės" turnyras
2006-01-29 10:00 2006-01-29 14:00
Šakių r. Beržynų pagrindinė mokykla
     Mėgėjai C    MD    MX  
     Mėgėjai D    VV    VD  
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-01-14 11:00 2006-01-15 16:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės
2006-01-07 11:00 2006-01-08 20:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug D    MV    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD  
     Suaug F    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2005-12-17 10:00 2005-12-17 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    MV    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     60+    VV  
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
2005-11-26 10:00 2005-11-27 23:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2005-11-19 12:00 2005-11-20 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    MD  
     U-19 E    MV    VD  
     U-19 F    VV  
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras
2005-11-12 10:00 2005-11-13 14:00
“Bastilijos” sporto centre, Tauragėje ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.