Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 Lietuvos atviras čempionatas, Data: 2005-09-10, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2005-09-10 2005-09-10 2005-09-10 2005-09-11  
 1   Bruce Topping 
 Mark Topping 
  Dėl 1-8 vietos      
 B.Topping, M.Topping      
 16       ->      
  16:40   B.Topping, M.Topping    
 9   Pavel Florian 
 Stanislav Kohoutek 
    13:15  15:9  15:9 [63']    
 P.Florian, S.Kohoutek      
 8       ->      
    18:00   L.Moren, W.Szkudlarczyk  
 5   Baptiste Careme 
 Mathieu Lo Ying Ping 
      15:10  13:15  15:11 [59']  
 B.Careme, M.Lo Ying Ping      
 12       ->      
  16:40   L.Moren, W.Szkudlarczyk    
 13   Lukasz Moren 
 Wojciech Szkudlarczyk 
    15:12  17:14 [38']    
14:40   L.Moren, W.Szkudlarczyk      
 4   Šarūnas Bilius 
 Ramūnas Stapušaitis 
  15:11  15:5 [20']       1-a vieta
      12:30   L.Moren, W.Szkudlarczyk
 3   Indrek Kuuts 
 Meelis Maiste 
        13:15  17:14  17:15 [78']
14:40   R.Butkus, S.Butkus      
 14   Ričardas Butkus 
 Saulius Butkus 
    B/Ž      
  16:40   A.Kvedarauskas, K.Navickas    
 11         15:3  15:4 [20']    
 A.Kvedarauskas, K.Navickas      
 6   Aivaras Kvedarauskas 
 Kęstutis Navickas 
  ->      
    18:00   B.Azzopard, M.Quere  
 7   Benoit Azzopard 
 Matthias Quere 
      15:6  15:5 [39']  
15:20   B.Azzopard, M.Quere      
 10   Tomas Dovydaitis 
 Aurimas Mizgiris 
  15:2  15:0 [19']      
  16:40   B.Azzopard, M.Quere    
 15         15:17  15:9  17:16 [71']    
 J.Morgan, J.Phillips      
 2   Joe Morgan 
 James Phillips 
  ->    B.Topping, M.Topping   3-a vieta
     
       A.Kvedarauskas, K.Navickas   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Florian, S.Kohoutek    
     
     B.Careme, M.Lo Ying Ping   ->   5-a vieta
     
     R.Butkus, S.Butkus     
     
     J.Morgan, J.Phillips   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
    ->    
     
        
     
   Š.Bilius, R.Stapušaitis   ->     9-a vieta
     
   I.Kuuts, M.Maiste       
     
    ->    
     
   T.Dovydaitis, A.Mizgiris       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.