Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunučių sporto žaidynių badmintono varžybos, Data: 2005-06-25, Vieta: Klaipėda, Melnragė, Burių g.  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Vaidotas Česnavičius 
 Aurimas Mizgiris 
  Dėl 1-16 vietos        
 V.Česnavičius, A.Mizgiris        
 32       ->        
   V.Česnavičius, A.Mizgiris      
 17   Karolis Kvasas 
 Tadas Vekeris 
    21:0      
 I.Reznikas, K.Borusas        
 16   Ignas Reznikas 
 Karolis Borusas 
  21:12        
     V.Česnavičius, A.Mizgiris    
 9   Laurynas Sparnauskis 
 Tautvydas Liorančas 
      21:2    
 L.Sparnauskis, T.Liorančas        
 24       ->        
   I.Geštautas, V.Prevelis      
 25         21:6      
 I.Geštautas, V.Prevelis        
 8   Ignas Geštautas 
 Vaidotas Prevelis 
  ->        
       V.Česnavičius, A.Mizgiris  
 5   Lukas Litvinas 
 Martynas Prevelis 
          B/Ž  
 L.Litvinas, M.Prevelis        
 28       ->        
   L.Litvinas, M.Prevelis      
 21         21:3      
 M.Paulauskas, A.Jockus        
 12   Marius Paulauskas 
 Alvydas Jockus 
  ->        
     A.Narkis, A.Plavin    
 13   Julius Augustinavičius 
 Viktoras Grigorjevas 
      21:19    
 J.Augustinavičius, V.Grigorjevas        
 20       ->        
   A.Narkis, A.Plavin      
 29         21:7      
 A.Narkis, A.Plavin        
 4   Augustinas Narkis 
 Alan Plavin 
  ->         1-a vieta
         V.Česnavičius, A.Mizgiris
 3   Edgaras Slušnys 
 Saulius Šaltmeris 
          15:12  15:9
 E.Slušnys, S.Šaltmeris        
 30       ->        
   E.Slušnys, S.Šaltmeris      
 19         21:0      
 S.Jocys, T.Šeženis        
 14   Simonas Jocys 
 Tadas Šeženis 
  ->        
     E.Slušnys, S.Šaltmeris    
 11   Tomas Dambrauskas 
 Edvardas Liubertas 
      21:7    
 T.Dambrauskas, E.Liubertas        
 22       ->        
   T.Dambrauskas, E.Liubertas      
 27         21:8      
 A.Janavičius, Ž.Eismontas        
 6   Aidanas Janavičius 
 Žygimantas Eismontas 
  ->        
       R.Stapušaitis, P.Bartušis  
 7   Marius Ščelys 
 Lukas Rimkus 
        15:10  15:8  
 M.Ščelys, L.Rimkus        
 26       ->        
   K.Bartoševičius, R.Šilinga      
 23         21:19      
 K.Bartoševičius, R.Šilinga        
 10   Karolis Bartoševičius 
 Rytis Šilinga 
  ->        
     R.Stapušaitis, P.Bartušis    
 15   Adomas Raguckas 
 Egidijus Šakalys 
      21:0    
 A.Raguckas, E.Šakalys        
 18   Vladislav Cipiliov 
 Ivan Lebedev 
  23:22      A.Narkis, A.Plavin   3-a vieta
   R.Stapušaitis, P.Bartušis    E.Slušnys, S.Šaltmeris
 31         21:1    E.Slušnys, S.Šaltmeris     B/Ž
 R.Stapušaitis, P.Bartušis        
 2   Ramūnas Stapušaitis 
 Povilas Bartušis 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       I.Geštautas, V.Prevelis    
       L.Litvinas, M.Prevelis  
       L.Litvinas, M.Prevelis   21:11   5-a vieta
         T.Dambrauskas, E.Liubertas
       T.Dambrauskas, E.Liubertas     21:15
       T.Dambrauskas, E.Liubertas  
       K.Bartoševičius, R.Šilinga   21:6  
           
           
         I.Geštautas, V.Prevelis   7-a vieta
         I.Geštautas, V.Prevelis
         K.Bartoševičius, R.Šilinga   21:11
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Reznikas, K.Borusas      
     L.Sparnauskis, T.Liorančas    
     L.Sparnauskis, T.Liorančas   21:12    
       L.Sparnauskis, T.Liorančas  
     M.Paulauskas, A.Jockus       B/Ž  
     M.Paulauskas, A.Jockus    
     J.Augustinavičius, V.Grigorjevas   21:8     9-a vieta
         A.Janavičius, Ž.Eismontas
     S.Jocys, T.Šeženis       21:8
     A.Janavičius, Ž.Eismontas    
     A.Janavičius, Ž.Eismontas   21:16    
       A.Janavičius, Ž.Eismontas  
     M.Ščelys, L.Rimkus     21:6  
     M.Ščelys, L.Rimkus    
     A.Raguckas, E.Šakalys   21:4    
           
         M.Paulauskas, A.Jockus   11-a vieta
         M.Ščelys, L.Rimkus
         M.Ščelys, L.Rimkus     B/Ž
           
        Dėl 13-16 vietos    
       I.Reznikas, K.Borusas    
       J.Augustinavičius, V.Grigorjevas  
       J.Augustinavičius, V.Grigorjevas   21:3   13-a vieta
         J.Augustinavičius, V.Grigorjevas
       S.Jocys, T.Šeženis     21:6
       A.Raguckas, E.Šakalys  
       A.Raguckas, E.Šakalys   21:8  
           
           
         I.Reznikas, K.Borusas   15-a vieta
         S.Jocys, T.Šeženis
    Dėl 17-32 vietos      S.Jocys, T.Šeženis   21:8
         
   K.Kvasas, T.Vekeris      
   K.Kvasas, T.Vekeris   ->      
     K.Kvasas, T.Vekeris    
      ->    
       
    ->      
       K.Kvasas, T.Vekeris  
        ->  
       
    ->      
       
          
       
    ->       17-a vieta
         V.Cipiliov, I.Lebedev
          21:6
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       V.Cipiliov, I.Lebedev  
        ->  
       
    ->      
     V.Cipiliov, I.Lebedev    
   V.Cipiliov, I.Lebedev     ->    
   V.Cipiliov, I.Lebedev      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.