Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Gintarinis pajūris 2005, Data: 2005-10-01, Vieta: Klaipėda, Melnragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-16 vietos        
 G.Voitechovskaja        
 32       ->        
   G.Voitechovskaja      
 17   Justina Dimšaitė      11:0  11:0      
 I.Adomaitytė        
 16   Indrė Adomaitytė    11:9  11:0        
     G.Voitechovskaja    
 9   Viktorija Ivaščenkova        11:3  11:0    
 V.Ivaščenkova        
 24       ->        
   A.Meirytė      
 25         13:10  11:5      
 A.Meirytė        
 8   Amanda Meirytė    ->        
       G.Voitechovskaja  
 5   Diana Jaciuk          11:8  11:1  
 D.Jaciuk        
 28       ->        
   D.Jaciuk      
 21         11:1  11:7      
 L.Šidlauskaitė        
 12   Lauryna Šidlauskaitė    ->        
     M.Radovska    
 13   Rūta Strockytė        11:0  11:0    
 R.Strockytė        
 20   Erika Noreikaitė    11:0  11:4        
   M.Radovska      
 29         11:2  11:3      
 M.Radovska        
 4   Monika Radovska    ->         1-a vieta
         G.Voitechovskaja
 3   Dana Pelna            6:11  11:3  11:4
 D.Pelna        
 30       ->        
   D.Pelna      
 19   Emilija Unte      11:3  11:2      
 E.Unte        
 14   Emilija Liočaitė    11:5  11:3        
     D.Pelna    
 11   Eglė Galentaitė        11:7  11:5    
 E.Galentaitė        
 22       ->        
   V.Tverskaja      
 27         11:2  11:0      
 V.Tverskaja        
 6   Viktorija Tverskaja    ->        
       O.Jaciuk  
 7   Giedrė Liorančaitė          11:2  11:1  
 G.Liorančaitė        
 26       ->        
   D.Kairytė      
 23         3:11  11:2  11:5      
 D.Kairytė        
 10   Daina Kairytė    ->        
     O.Jaciuk    
 15   Ieva Linkutė        11:3  11:2    
 I.Linkutė        
 18       ->      M.Radovska   3-a vieta
   O.Jaciuk    M.Radovska
 31         11:1  11:3    D.Pelna   10:11  11:7  11:10
 O.Jaciuk        
 2   Oksana Jaciuk    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Meirytė    
       A.Meirytė  
       D.Jaciuk   9:11  13:10  11:2   5-a vieta
       
       V.Tverskaja     ->
       D.Kairytė  
       D.Kairytė   13:2  13:11  
           
           
         D.Jaciuk   7-a vieta
       
         V.Tverskaja   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Adomaitytė      
     V.Ivaščenkova    
     V.Ivaščenkova   13:10  11:4    
       V.Ivaščenkova  
     L.Šidlauskaitė     11:3  11:1  
     R.Strockytė    
     R.Strockytė   11:4  11:2     9-a vieta
         V.Ivaščenkova
     E.Unte       11:8  11:1
     E.Unte    
     E.Galentaitė   11:2  11:7    
       G.Liorančaitė  
     G.Liorančaitė       B/Ž  
     G.Liorančaitė    
     I.Linkutė   11:6  11:5    
           
         R.Strockytė   11-a vieta
       
         E.Unte   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       I.Adomaitytė    
       
       L.Šidlauskaitė   ->   13-a vieta
       
       E.Galentaitė     
       
       I.Linkutė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
         
   J.Dimšaitė      
   J.Dimšaitė   ->      
     J.Dimšaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Dimšaitė  
        11:6  11:4  
   .      
    ->      
     E.Noreikaitė    
   E.Noreikaitė     ->    
   E.Noreikaitė      
    ->       17-a vieta
         J.Dimšaitė
          11:2  11:7
   E.Liočaitė      
   E.Liočaitė   ->      
     E.Liočaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Liočaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->    E.Noreikaitė   19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.