Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras, Data: 2005-11-12, Vieta: “Bastilijos” sporto centre, Tauragėje  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Karolis Bartoševičius 
 Alan Plavin 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Bartoševičius, A.Plavin      
 16       ->      
   K.Bartoševičius, A.Plavin    
 9   Modestas Galdikas 
 Rapolas Serapinas 
    15:1  15:1    
 M.Galdikas, R.Serapinas      
 8   Marius Česnavičius 
 Tadas Vekeris 
  15:8  15:10      
     K.Bartoševičius, A.Plavin  
 5   Lukas Rimkus 
 Laurynas Sparnauskis 
      15:1  15:2  
 L.Rimkus, L.Sparnauskis      
 12   Žymantas Nemčinskas 
 Tautvydas Raila 
  15:1  15:1      
   S.Jocys, A.Narkis    
 13   Domantas Bartušis 
 Arnoldas Mockus 
    15:4  15:7    
 S.Jocys, A.Narkis      
 4   Simonas Jocys 
 Augustinas Narkis 
  15:0  15:0       1-a vieta
       K.Bartoševičius, A.Plavin
 3   Mantas Pranauskas 
 Martynas Prevelis 
        15:1  15:0
 M.Pranauskas, M.Prevelis      
 14       ->      
   M.Pranauskas, M.Prevelis    
 11   Tadas Perminas 
 Ernestas Stonkus 
    15:0  15:3    
 G.Bernotas, R.Šileris      
 6   Gytis Bernotas 
 Renaldas Šileris 
  15:10  15:2      
     M.Pranauskas, M.Prevelis  
 7   Martynas Atkočaitis 
 Arnas Kučinskas 
      17:14  15:11  
 M.Atkočaitis, A.Kučinskas      
 10   Petras Bartušis 
 Arnas Urbutis 
  15:1  15:1      
   P.Bartušis, T.Liorančas    
 15         15:0  15:5    
 P.Bartušis, T.Liorančas      
 2   Povilas Bartušis 
 Tautvydas Liorančas 
  ->    S.Jocys, A.Narkis   3-a vieta
       P.Bartušis, T.Liorančas
       P.Bartušis, T.Liorančas   15:12  15:6
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Galdikas, R.Serapinas    
     
     L.Rimkus, L.Sparnauskis   ->   5-a vieta
     
     G.Bernotas, R.Šileris     
     
     M.Atkočaitis, A.Kučinskas   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Česnavičius, T.Vekeris    
   M.Česnavičius, T.Vekeris   ->    
     
   Ž.Nemčinskas, T.Raila     ->  
     
   D.Bartušis, A.Mockus   ->     9-a vieta
     
        
   T.Perminas, E.Stonkus    
   T.Perminas, E.Stonkus   ->    
     
   P.Bartušis, A.Urbutis     ->  
   P.Bartušis, A.Urbutis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.