Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX, Data: 2005-11-19, Vieta: Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g.8 (Pašilaičiai)  
Grupė- U-19 C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Aleksandr Kovaliov 
 Oksana Jaciuk 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kovaliov, O.Jaciuk      
 16       ->      
   A.Kovaliov, O.Jaciuk    
 9   Tautvydas Liorančas 
 Justina Tvaskaitė 
    21:0    
 L.Litvinas, G.Čekauskaitė      
 8   Lukas Litvinas 
 Gabija Čekauskaitė 
  21:6      
     A.Kovaliov, O.Jaciuk  
 5   Karolis Bartoševičius 
 Viktorija Ivaščenkova 
      21:1  
 K.Bartoševičius, V.Ivaščenkova      
 12   Egidijus Šakalys 
 Laura Šimukauskaitė 
  21:1      
   K.Bartoševičius, V.Ivaščenkova    
 13   Aleksandr Melnik 
 Julija Macevičiūtė 
    21:8    
 A.Narkis, D.Jaciuk      
 4   Augustinas Narkis 
 Diana Jaciuk 
  21:0       1-a vieta
       A.Kovaliov, O.Jaciuk
 3   Edvardas Liubertas 
 Giedrė Liorančaitė 
        21:2
 E.Liubertas, G.Liorančaitė      
 14   Tadas Šeženis 
 Veronika Margarita Buslovič 
  21:9      
   J.Masaitis, A.Kosmač    
 11   Rytis Šilinga 
 Anna Semionova 
    21:12    
 J.Masaitis, A.Kosmač      
 6   Julius Masaitis 
 Anna Kosmač 
  21:4      
     A.Plavin, V.Tverskaja  
 7   Vaidotas Česnavičius 
 Rūta Strockytė 
      21:2  
 V.Česnavičius, R.Strockytė      
 10   Georgij Pancyrev 
 Jekaterina Muchina 
  21:9      
   A.Plavin, V.Tverskaja    
 15         21:6    
 A.Plavin, V.Tverskaja      
 2   Alan Plavin 
 Viktorija Tverskaja 
  ->    K.Bartoševičius, V.Ivaščenkova   3-a vieta
       J.Masaitis, A.Kosmač
       J.Masaitis, A.Kosmač   21:18
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Litvinas, G.Čekauskaitė    
     
     A.Narkis, D.Jaciuk   ->   5-a vieta
     
     E.Liubertas, G.Liorančaitė     
     
     V.Česnavičius, R.Strockytė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   T.Liorančas, J.Tvaskaitė   ->    
     
   E.Šakalys, L.Šimukauskaitė       
     
   A.Melnik, J.Macevičiūtė   ->     9-a vieta
     
   T.Šeženis, V.Buslovič       
     
   R.Šilinga, A.Semionova   ->    
     
   G.Pancyrev, J.Muchina       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.