Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas, Data: 2005-11-26, Vieta: Drobės sporto salė, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Arūnas Petkevičius 
 Regina Narijauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, R.Narijauskaitė      
 16       ->      
   A.Petkevičius, R.Narijauskaitė    
 9   Joris Markūnas 
 Indrė Starevičiutė 
    17:16  15:6    
 J.Markūnas, I.Starevičiutė      
 8   Martinš Rūsa 
 Liene Perkone 
    B/Ž      
     A.Petkevičius, R.Narijauskaitė  
 5   Andrius Girdžijauskas 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
      15:6  15:4  
 A.Girdžijauskas, U.Vasiliauskaitė      
 12       ->      
   A.Morkūnas, G.Čekauskaitė    
 13         15:12  5:15  15:6    
 A.Morkūnas, G.Čekauskaitė      
 4   Arūnas Morkūnas 
 Gabija Čekauskaitė 
  ->       1-a vieta
       A.Petkevičius, R.Narijauskaitė
 3   Rimas Lavrukaitis 
 Lolita Siliūnienė 
        15:7  15:11
 R.Lavrukaitis, L.Siliūnienė      
 14       ->      
   D.Vilcans, L.Tilika    
 11         15:9  10:15  15:9    
 D.Vilcans, L.Tilika      
 6   Didzis Vilcans 
 Liga Tilika 
  ->      
     D.Vilcans, L.Tilika  
 7   Edvinas Jenkus 
 Viktorija Tverskaja 
      17:15  15:6  
 K.Stebelis, G.Jermacane      
 10   Kristaps Stebelis 
 Grieta Jermacane 
    B/Ž      
   D.Butkus, V.Špelverytė    
 15         15:4  15:5    
 D.Butkus, V.Špelverytė      
 2   Deividas Butkus 
 Vaida Špelverytė 
  ->    A.Morkūnas, G.Čekauskaitė   3-a vieta
       D.Butkus, V.Špelverytė
       D.Butkus, V.Špelverytė   8:15  15:2  15:13
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Markūnas, I.Starevičiutė    
     A.Girdžijauskas, U.Vasiliauskaitė  
     A.Girdžijauskas, U.Vasiliauskaitė   14:17  15:4  15:1   5-a vieta
       A.Girdžijauskas, U.Vasiliauskaitė
     R.Lavrukaitis, L.Siliūnienė     15:10  15:1
     R.Lavrukaitis, L.Siliūnienė  
     K.Stebelis, G.Jermacane   15:8  15:11  
         
         
       J.Markūnas, I.Starevičiutė   7-a vieta
     
       K.Stebelis, G.Jermacane   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Rūsa, L.Perkone    
   M.Rūsa, L.Perkone   ->    
     M.Rūsa, L.Perkone  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       M.Rūsa, L.Perkone
          B/Ž
   .    
    ->    
     E.Jenkus, V.Tverskaja  
   E.Jenkus, V.Tverskaja     ->  
   E.Jenkus, V.Tverskaja    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.