Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė, Data: 2008-01-19, Vieta: Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 26, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Oksana Jaciuk    Dėl 1-16 vietos        
 O.Jaciuk        
 32       ->        
   O.Jaciuk      
 17  Dominyka Bortnikaitė      21:5  21:4      
 D.Bortnikaitė        
 16  Agnė Prišmantaitė    21:18  22:20 [28']        
     O.Jaciuk    
 9  Greta Parnarauskaitė        21:7  21:7    
 G.Parnarauskaitė        
 24  Gita Venckutė    21:4  21:6 [34']        
   L.Sprainytė      
 25  Rytė Kurapkaitė      21:15  21:12      
 L.Sprainytė        
 8  Lina Sprainytė    21:3  21:2        
       O.Jaciuk  
 5  Daina Kairytė          21:16  21:17  
 D.Kairytė        
 28       ->        
   D.Kairytė      
 21  Ema Šilauskaitė      21:4  21:2      
 G.Gečaitė        
 12  Gintarė Gečaitė    21:6  21:12        
     D.Kairytė    
 13  Ramunė Ričkutė        21:17  21:14    
 I.Baniulytė        
 20  Ieva Baniulytė    21:19  10:21  21:16 [30']        
   G.Čekauskaitė      
 29         21:8  21:7      
 G.Čekauskaitė        
 4  Gabija Čekauskaitė    ->         1-a vieta
         O.Jaciuk
 3  Indrė Starevičiutė            21:14  21:13
 I.Starevičiutė        
 30       ->        
   I.Starevičiutė      
 19  Gabrielė Janušonytė      21:5  21:9      
 R.Jocytė        
 14  Raimonda Jocytė    21:1  21:3 [21']        
     I.Starevičiutė    
 11  Agnė Kupliauskaitė        21:12  16:21  21:16    
 A.Kupliauskaitė        
 22  Gintarė Bilvardaitė    21:3  21:3        
   I.Linkutė      
 27         21:11  21:8      
 I.Linkutė        
 6  Ieva Linkutė    ->        
       U.Vasiliauskaitė  
 7  Giedrė Liorančaitė          21:13  21:15  
 G.Liorančaitė        
 26  Dovilė Randytė    21:2  21:3        
   I.Adomaitytė      
 23  Gabrielė Gečaitė      11:21  22:20  21:19      
 I.Adomaitytė        
 10  Indrė Adomaitytė    21:1  21:2        
     U.Vasiliauskaitė    
 15  Veronika Salygina        21:8  21:1    
 V.Salygina        
 18  Goda Krivonosovaitė    21:10  21:8      D.Kairytė   3-a vieta
   U.Vasiliauskaitė    D.Kairytė
 31         21:8  21:4    I.Starevičiutė   21:15  21:16
 U.Vasiliauskaitė        
 2  Ugnė Vasiliauskaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Sprainytė    
       G.Čekauskaitė  
       G.Čekauskaitė   21:12  21:10   5-a vieta
         G.Čekauskaitė
       I.Linkutė     21:13  21:18
       I.Linkutė  
       I.Adomaitytė   21:12  21:11  
           
           
         L.Sprainytė   7-a vieta
         L.Sprainytė
         I.Adomaitytė   21:17  21:12
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Bortnikaitė      
     G.Parnarauskaitė    
     G.Parnarauskaitė   16:21  21:16  21:6    
       G.Parnarauskaitė  
     G.Gečaitė     21:23  21:17  21:14  
     I.Baniulytė    
     I.Baniulytė   21:17  21:11     9-a vieta
         G.Liorančaitė
     R.Jocytė       21:12  21:15
     A.Kupliauskaitė    
     A.Kupliauskaitė   21:17  21:16    
       G.Liorančaitė  
     G.Liorančaitė     21:10  21:6  
     G.Liorančaitė    
     V.Salygina   21:8  21:5    
           
         I.Baniulytė   11-a vieta
         A.Kupliauskaitė
         A.Kupliauskaitė   21:13  21:9
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Bortnikaitė    
       D.Bortnikaitė  
       G.Gečaitė   21:4  21:6   13-a vieta
         R.Jocytė
       R.Jocytė     21:18  21:13
       R.Jocytė  
       V.Salygina   21:18  17:21  21:18  
           
           
         G.Gečaitė   15-a vieta
         V.Salygina
    Dėl 17-32 vietos      V.Salygina   21:12  22:20
         
   A.Prišmantaitė      
   A.Prišmantaitė   ->      
     A.Prišmantaitė    
   G.Venckutė     21:7  21:5    
   G.Venckutė      
   R.Kurapkaitė   21:11  21:12      
       R.Ričkutė  
        18:21  21:18  21:14  
   E.Šilauskaitė      
   E.Šilauskaitė   ->      
     R.Ričkutė    
   R.Ričkutė     21:8  21:3    
   R.Ričkutė      
    ->       17-a vieta
         R.Ričkutė
          21:6  21:7
   G.Janušonytė      
   G.Janušonytė   ->      
     G.Bilvardaitė    
   G.Bilvardaitė     21:13  21:21  21:13    
   G.Bilvardaitė      
    ->      
       G.Krivonosovaitė  
   D.Randytė       21:12  21:9  
   G.Gečaitė      
   G.Gečaitė   21:19  21:16      
     G.Krivonosovaitė    
   G.Krivonosovaitė     21:6  21:5    
   G.Krivonosovaitė      
    ->    A.Prišmantaitė   19-a vieta
         A.Prišmantaitė
         G.Bilvardaitė   21:6  21:5
           
        Dėl 21-24 vietos    
       G.Venckutė    
       G.Venckutė  
       E.Šilauskaitė   21:11  22:20   21-a vieta
         G.Venckutė
       G.Janušonytė     21:9  21:9
       G.Janušonytė  
       G.Gečaitė   22:20  21:13  
           
           
         E.Šilauskaitė   23-a vieta
         E.Šilauskaitė
         G.Gečaitė   21:16  21:18
      Dėl 25-32 vietos      
         
     R.Kurapkaitė    
     R.Kurapkaitė   ->    
       R.Kurapkaitė  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         R.Kurapkaitė
          21:17  21:18
     .    
      ->    
       D.Randytė  
     D.Randytė     ->  
     D.Randytė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 107 108 
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.