Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2008-02-02, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2008-02-03  
 1  Ramūnas Stapušaitis    Dėl 1-16 vietos        
 R.Stapušaitis        
 32       ->        
   R.Stapušaitis      
 17  Paulius Lukošius      21:4  21:7 [13']      
 I.Reznikas        
 16  Ignas Reznikas    21:8  21:13 [13']        
     R.Stapušaitis    
 9  Martynas Prevelis        21:13  21:10 [17']    
 M.Prevelis        
 24       ->        
   E.Jakubauskas      
 25         21:11  17:21  21:16 [28']      
 E.Jakubauskas        
 8  Edvinas Jakubauskas    ->        
       R.Stapušaitis  
 5  Edgaras Slušnys          21:18  21:13 [22']  
 E.Slušnys        
 28       ->        
   E.Slušnys      
 21         21:12  21:8 [11']      
 A.Kučinskas        
 12  Arnas Kučinskas    ->        
     E.Slušnys    
 13  Lukas Kontrimas        21:8  21:19 [21']    
 L.Kontrimas        
 20       ->        
   D.Razas      
 29         21:13  21:8 [11']      
 D.Razas        
 4  Dovydas Razas    ->         1-a vieta
        [19] 11:20   R.Stapušaitis
 3  Aurimas Mizgiris            21:16  21:13 [25']
 A.Mizgiris        
 30       ->        
   A.Mizgiris      
 19         21:1  21:5 [9']      
 T.Jonkus        
 14  Tomas Jonkus    ->        
     A.Mizgiris    
 11  Linas Zavadskis        21:10  21:15 [12']    
 L.Zavadskis        
 22       ->        
   S.Šaltmeris      
 27         21:11  21:12 [14']      
 S.Šaltmeris        
 6  Saulius Šaltmeris    ->        
       A.Mizgiris  
 7  Lukas Litvinas          21:16  21:8 [19']  
 L.Litvinas        
 26       ->        
   L.Litvinas      
 23         21:12  21:6 [14']      
 A.Jockus        
 10  Alvydas Jockus    ->        
     K.Dauskurtas    
 15  Augustinas Narkis        21:17  21:9 [12']    
 A.Narkis        
 18  Domantas Bartušis    21:5  21:1 [8']      E.Slušnys   3-a vieta
   K.Dauskurtas   [20] 11:20   K.Dauskurtas
 31         21:9  21:6 [13']    K.Dauskurtas   21:18  22:24  25:23 [56']
 K.Dauskurtas        
 2  Kazimieras Dauskurtas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Jakubauskas    
       D.Razas  
       D.Razas   21:14  21:7 [13']   5-a vieta
        [21] 11:40   D.Razas
       S.Šaltmeris     21:12  21:7 [13']
       S.Šaltmeris  
       L.Litvinas   21:16  21:12 [16']  
           
           
         E.Jakubauskas   7-a vieta
        [22] 11:40   L.Litvinas
         L.Litvinas   21:16  21:14 [19']
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Reznikas      
     M.Prevelis    
     M.Prevelis   21:11  28:26 [12']    
       M.Prevelis  
     A.Kučinskas     21:16  21:12 [19']  
     A.Kučinskas    
     L.Kontrimas   21:15  21:10 [14']     9-a vieta
         L.Zavadskis
     T.Jonkus       21:18  21:17 [20']
     L.Zavadskis    
     L.Zavadskis   21:2  21:8 [11']    
       L.Zavadskis  
     A.Jockus     21:16  12:21  21:11 [30']  
     A.Jockus    
     A.Narkis   21:14  19:21  21:11 [25']    
           
         A.Kučinskas   11-a vieta
         A.Kučinskas
         A.Jockus   21:16  19:21  21:13 [31']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       I.Reznikas    
       L.Kontrimas  
       L.Kontrimas   21:13  21:16 [31']   13-a vieta
        [18] 11:20   A.Narkis
       T.Jonkus     21:9  21:11 [19']
       A.Narkis  
       A.Narkis   21:8  21:5 [12']  
           
           
         I.Reznikas   15-a vieta
         I.Reznikas
    Dėl 17-32 vietos      T.Jonkus   21:11  22:20 [15']
         
   P.Lukošius      
   P.Lukošius   ->      
     P.Lukošius    
      ->    
   .      
    ->      
       P.Lukošius  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         P.Lukošius
          21:5  21:7 [13']
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       D.Bartušis  
        ->  
   .      
    ->      
     D.Bartušis    
   D.Bartušis     ->    
   D.Bartušis      
    ->     19-a vieta
         .
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
         .
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         .
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
         .
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 107 108 
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.