Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams'', Data: 2008-03-01, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-17 B, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
6
7
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Nedas Bičkovas  
21
8
21
16
21
7
21
9
21
2
21
3
21
1
21
2
21
2
21
3
21
0
21
2
252/55
197
6
1
2 Deividas Dzenys  
8
21
16
21
21
5
21
9
21
10
21
9
21
4
21
6
21
3
21
3
21
7
21
4
234/102
132
5
2
3 Andrius Partaukas  
7
21
9
21
5
21
9
21
21
19
21
16
21
1
21
5
21
7
21
17
21
9
21
10
198/168
30
4
3
4 Justas Pupius  
2
21
3
21
10
21
9
21
19
21
16
21
21
9
21
16
25
23
21
17
21
12
21
11
189/214
-25
3
4
5 Titas Kvederys  
1
21
2
21
4
21
6
21
1
21
5
21
9
21
16
21
14
21
15
21
15
21
16
21
104/252
-148
0
7
6 Domantas Ivanauskas  
2
21
3
21
3
21
3
21
7
21
17
21
23
25
17
21
21
14
21
15
21
12
21
14
159/227
-68
2
5
7 Martynas Milašauskis  
0
21
2
21
7
21
4
21
9
21
10
21
12
21
11
21
21
15
21
16
12
21
14
21
123/241
-118
1
6

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
6
7
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Edgaras Gusarovas  
21
6
16
21
13
21
21
11
21
23
21
16
21
10
21
8
21
6
21
3
21
6
21
13
21
5
21
3
281/152
129
5
2
2 Dominykas Juškys  
6
21
21
16
21
13
21
17
21
14
21
10
21
12
24
22
21
6
21
6
21
6
21
13
21
4
261/160
101
6
1
3 Ernestas Žalandauskas  
11
21
23
21
16
21
17
21
14
21
22
24
21
12
21
23
14
21
21
14
18
21
21
15
13
21
11
21
21
15
21
11
285/303
-18
1
6
4 Karolis Reimeris  
10
21
8
21
10
21
12
21
24
22
12
21
23
21
8
21
7
21
16
21
15
21
21
18
21
9
187/259
-72
2
5
5 Dovydas Katauskas  
6
21
3
21
22
24
6
21
21
14
14
21
21
18
21
8
21
7
21
10
21
7
21
10
21
8
219/190
29
4
3
6 Tadas Minetas  
6
21
13
21
6
21
6
21
15
21
21
13
21
11
21
16
21
15
10
21
7
21
21
9
21
18
189/229
-40
3
4
7 Martynas Gerlikas  
5
21
3
21
13
21
4
21
15
21
11
21
18
21
9
21
10
21
8
21
9
21
18
21
123/252
-129
0
7



 
   1-a vieta
 1    Nedas Bičkovas  
 N.Bičkovas
 4    Dominykas Juškys   21:5  21:13
   



 
   3-a vieta
 2    Edgaras Gusarovas  
 D.Dzenys
 3    Deividas Dzenys   21:17  15:21  21:8
   



 
   5-a vieta
 5    Andrius Partaukas  
 D.Katauskas
 10  Dovydas Katauskas   21:17  22:20
   



 
   7-a vieta
 7    Justas Pupius  
 T.Minetas
 12  Tadas Minetas   21:14  21:15
   



 
   9-a vieta
 8    Karolis Reimeris  
 D.Ivanauskas
 11  Domantas Ivanauskas   21:18  21:18
   



 
   11-a vieta
 6    Ernestas Žalandauskas  
 E.Žalandauskas
 13  Martynas Milašauskis   21:15  21:12
   



 
   13-a vieta
 9    Titas Kvederys  
 M.Gerlikas
 14  Martynas Gerlikas   21:12  21:14
   



 
   15-a vieta
       
        
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 107 108 
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.