Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės, Data: 2008-03-16, Vieta: Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Tauragė  
Grupė- U-19 B, Moterų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:49
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:49
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:49
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:49
 
 1       Dėl 1-8 vietos      
 .      
 16       ->      
   .    
 9         21:11  21:10    
 A.Pattak      
 8   Arvo Pattak    ->      
     .  
 5   Akvilė Staponkutė        21:11  21:8  
 A.Staponkutė      
 12   Valtteri Nieminen    21:4  21:2      
   T.Santalahti    
 13   Artūras Olšauskas      21:16  16:21  21:11    
 T.Santalahti      
 4   Tuulia Santalahti    21:1  21:2       1-a vieta
       .
 3   Margaryta Tsignadze          21:10  21:16
 M.Tsignadze      
 14   Zane Metra    21:5  21:5      
   M.Tsignadze    
 11   Ojars Kozinecs      21:7  21:6    
 D.Gotovskienė      
 6   Danutė Gotovskienė    21:18  21:10      
     .  
 7   Tony Lindelöf        21:10  21:11  
 T.Lindelöf      
 10   Gabrielė Žvikaitė    21:7  21:2      
   .    
 15         21:3  21:8    
 .      
 2       ->    T.Santalahti   3-a vieta
       T.Santalahti
       M.Tsignadze   21:15  16:21  21:17
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Pattak    
     A.Pattak  
     A.Staponkutė   22:20  21:6   5-a vieta
       A.Pattak
     D.Gotovskienė     21:15  21:14
     T.Lindelöf  
     T.Lindelöf   21:10  21:11  
         
         
       A.Staponkutė   7-a vieta
       A.Staponkutė
       D.Gotovskienė   21:7  21:11
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     V.Nieminen  
   V.Nieminen     ->  
   V.Nieminen    
   A.Olšauskas   21:11  21:12     9-a vieta
       O.Kozinecs
   Z.Metra       20:22  21:11  21:17
   O.Kozinecs    
   O.Kozinecs   21:3  21:13    
     O.Kozinecs  
   G.Žvikaitė     21:19  21:16  
   G.Žvikaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       G.Žvikaitė
       G.Žvikaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Olšauskas  
     A.Olšauskas   ->   13-a vieta
       Z.Metra
     Z.Metra       B/Ž
     Z.Metra  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 106 107 
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.