Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas, Data: 2008-03-29, Vieta: "Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:18
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:18
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:18
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:18
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:18
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:18
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:18
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:18
 
 1       Dėl 1-16 vietos        
 .        
 32       ->        
   .      
 17   Urtė Drabataitė      21:4  21:5      
 P.Lokko        
 16   Peeter Lokko    21:19  21:11        
     .    
 9   Valentins Sinickis        21:8  21:13    
 V.Sinickis        
 24       ->        
   R.Sorokins      
 25         21:19  21:7      
 R.Sorokins        
 8   Rihards Sorokins    ->        
       .  
 5   Donatas Butkus          21:17  21:19  
 D.Butkus        
 28       ->        
   D.Butkus      
 21         21:2  21:4      
 .        
 12       ->        
     D.Butkus    
 13   Vytautas Aukselis        21:17  15:21  21:16    
 V.Aukselis        
 20       ->        
   V.Aukselis      
 29         16:21  21:14  21:14      
 D.Ojaaar        
 4   Daniel Ojaaar    ->         1-a vieta
         B.Peyravi
 3   Markus Saarepuu            23:21  21:16
 M.Saarepuu        
 30       ->        
   M.Saarepuu      
 19         21:4  21:2      
 M.Juškytė        
 14   Monika Juškytė    ->        
     M.Saarepuu    
 11   Stephen OBrien        21:14  21:7    
 S.OBrien        
 22       ->        
   R.Remenčiūtė      
 27         21:6  21:5      
 R.Remenčiūtė        
 6   Raminta Remenčiūtė    ->        
       B.Peyravi  
 7   Jurij Spiridovič          21:9  21:6  
 J.Spiridovič        
 26       ->        
   J.Spiridovič      
 23         21:5  21:5      
 E.Kaselis        
 10   Edgaras Kaselis    ->        
     B.Peyravi    
 15   Darius Aleknavičius        21:7  21:8    
 D.Aleknavičius        
 18   Kulli Muug    21:6  21:6      D.Butkus   3-a vieta
   B.Peyravi    M.Saarepuu
 31         21:9  21:4    M.Saarepuu   20:22  21:15  25:23
 B.Peyravi        
 2   Bahman Peyravi    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Sorokins    
       V.Aukselis  
       V.Aukselis   21:8  21:8   5-a vieta
         V.Aukselis
       R.Remenčiūtė     21:12  21:15
       R.Remenčiūtė  
       J.Spiridovič   21:18  21:14  
           
           
         R.Sorokins   7-a vieta
         R.Sorokins
         J.Spiridovič   21:10  13:21  21:18
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Lokko      
     V.Sinickis    
     V.Sinickis   21:4  21:6    
       D.Ojaaar  
        21:12  21:11  
     D.Ojaaar    
     D.Ojaaar   21:10  21:4     9-a vieta
         D.Ojaaar
     M.Juškytė       21:19  21:11
     S.OBrien    
     S.OBrien   21:7  21:14    
       D.Aleknavičius  
     E.Kaselis     21:7  21:13  
     D.Aleknavičius    
     D.Aleknavičius   21:15  21:7    
           
         V.Sinickis   11-a vieta
         S.OBrien
         S.OBrien     B/Ž
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Lokko    
       P.Lokko  
        21:12  8:21  21:18   13-a vieta
         E.Kaselis
       M.Juškytė     21:8  21:14
       E.Kaselis  
       E.Kaselis   18:21  21:19  21:13  
           
           
          15-a vieta
         .
    Dėl 17-32 vietos      M.Juškytė   21:14  12:21  21:9
         
   U.Drabataitė      
   U.Drabataitė   ->      
     U.Drabataitė    
      ->    
   .      
    ->      
       U.Drabataitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         K.Muug
          21:15  21:12
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       K.Muug  
        ->  
   .      
    ->      
     K.Muug    
   K.Muug     ->    
   K.Muug      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       .  
        ->   21-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 106 107 
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.