Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas, Data: 2008-03-29, Vieta: "Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug D, Moterų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:26
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:26
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:26
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:26
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:26
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 00:02:26
 
 1   Akvilė Staponkutė    Dėl 1-8 vietos      
 A.Staponkutė      
 16       ->      
   A.Pattak    
 9   Zane Metra      21:12  21:7    
 A.Pattak      
 8   Arvo Pattak    21:3  21:2      
     A.Pattak  
 5   Ojars Kozinecs        21:6  21:5  
 O.Kozinecs      
 12       ->      
   D.Gotovskienė    
 13         21:7  21:12    
 D.Gotovskienė      
 4   Danutė Gotovskienė    ->       1-a vieta
       A.Pattak
 3   Tony Lindelöf          21:6  21:12
 T.Lindelöf      
 14       ->      
   T.Lindelöf    
 11   Kamilė Puleikytė      21:3  21:3    
 V.Nieminen      
 6   Valtteri Nieminen    21:13  21:12      
     A.Andersen  
 7   Artūras Olšauskas        21:11  21:4  
 G.Žvikaitė      
 10   Gabrielė Žvikaitė    21:15  21:18      
   A.Andersen    
 15         21:3  21:8    
 A.Andersen      
 2   Allan Andersen    ->    D.Gotovskienė   3-a vieta
       T.Lindelöf
       T.Lindelöf   19:21  21:16  21:7
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Staponkutė    
     A.Staponkutė  
     O.Kozinecs   21:3  21:4   5-a vieta
       A.Staponkutė
     V.Nieminen     21:4  21:8
     G.Žvikaitė  
     G.Žvikaitė   21:12  21:16  
         
         
       O.Kozinecs   7-a vieta
       V.Nieminen
       V.Nieminen   21:19  17:21  21:19
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   Z.Metra    
   Z.Metra   ->    
     Z.Metra  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       A.Olšauskas
        21:13  21:13
   K.Puleikytė    
   K.Puleikytė   ->    
     A.Olšauskas  
   A.Olšauskas     21:5  21:8  
   A.Olšauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       K.Puleikytė
       K.Puleikytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 106 107 
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.