Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės, Data: 2004-11-06, Vieta: \'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Jevgenija Novik    Dėl 1-16 vietos        
 J.Novik        
 32       ->        
   J.Novik      
 17   Indrė Starevičiutė      11:0  11:1      
 I.Starevičiutė        
 16   Viktorija Beinoraitė    11:7  11:1        
     J.Novik    
 9   Indrė Adomaitytė        11:3  11:2    
 I.Adomaitytė        
 24   Emilija Liočaitė    11:0  11:1        
   I.Adomaitytė      
 25   Ieva Paliukaitytė      11:9  13:12      
 _.__________        
 8   __________ __________    15:0  15:0        
       J.Novik  
 5   Anna Kosmač          11:1  11:3  
 A.Kosmač        
 28   Justina Mažonaitė    11:1  11:0        
   D.Jaciuk      
 21   Aivara Kaladytė      9:11  11:4  11:5      
 D.Jaciuk        
 12   Diana Jaciuk    11:3  11:7        
     U.Vasiliauskaitė    
 13   Sabina Buitkutė        11:0  11:1    
 S.Buitkutė        
 20   Anna Semionova    11:0  11:0        
   U.Vasiliauskaitė      
 29         11:1  11:2      
 U.Vasiliauskaitė        
 4   Ugnė Vasiliauskaitė    ->         1-a vieta
         G.Voitechovskaja
 3   Oksana Jaciuk            11:5  11:0
 O.Jaciuk        
 30       ->        
   O.Jaciuk      
 19   Justina Dimšaitė      11:0  11:0      
 A.Meirytė        
 14   Amanda Meirytė    11:4  11:8        
     O.Jaciuk    
 11   Gabija Čekauskaitė        11:1  11:5    
 G.Čekauskaitė        
 22   Anastasija Korobova    11:1  11:0        
   V.Špelverytė      
 27   Erika Noreikaitė      11:5  11:4      
 V.Špelverytė        
 6   Vaida Špelverytė    11:0  11:0        
       G.Voitechovskaja  
 7   Rugilė Gečaitė          11:8  11:4  
 R.Gečaitė        
 26   Laura Šimukauskaitė    11:0  11:0        
   R.Gečaitė      
 23   Lina Sprainytė      11:3  11:8      
 V.Guseva        
 10   Viktorija Guseva    11:0  11:3        
     G.Voitechovskaja    
 15   Lina Masalskytė        11:6  11:2    
 G.Liorančaitė        
 18   Giedrė Liorančaitė    13:10  3:11  11:2      U.Vasiliauskaitė   3-a vieta
   G.Voitechovskaja    O.Jaciuk
 31         11:0  11:0    O.Jaciuk   ->
 G.Voitechovskaja        
 2   Gerda Voitechovskaja    ->     Dėl 5-8 vietos    
       I.Adomaitytė    
       D.Jaciuk  
       D.Jaciuk   11:9  11:3   5-a vieta
         R.Gečaitė
       V.Špelverytė     11:2  11:4
       R.Gečaitė  
       R.Gečaitė   11:9  11:0  
           
           
         I.Adomaitytė   7-a vieta
         V.Špelverytė
         V.Špelverytė   11:5  11:2
      Dėl 9-16 vietos      
     I.Starevičiutė      
     _.__________    
     _.__________   13:12  11:2    
       S.Buitkutė  
     A.Kosmač     11:6  11:1  
     S.Buitkutė    
     S.Buitkutė   11:6  13:10     9-a vieta
         G.Čekauskaitė
     A.Meirytė       11:10  9:11  11:6
     G.Čekauskaitė    
     G.Čekauskaitė   11:3  11:2    
       G.Čekauskaitė  
     V.Guseva     11:6  11:3  
     V.Guseva    
     G.Liorančaitė   11:1  11:2    
           
         _.__________   11-a vieta
         V.Guseva
         V.Guseva   11:0  4:11  13:10
           
        Dėl 13-16 vietos    
       I.Starevičiutė    
       A.Kosmač  
       A.Kosmač   9:11  11:2  11:4   13-a vieta
         A.Meirytė
       A.Meirytė     6:11  11:6  11:8
       A.Meirytė  
       G.Liorančaitė   11:5  11:6  
           
           
         I.Starevičiutė   15-a vieta
         I.Starevičiutė
    Dėl 17-32 vietos      G.Liorančaitė   11:4  11:2
         
   V.Beinoraitė      
   V.Beinoraitė   ->      
     V.Beinoraitė    
   E.Liočaitė     11:5  11:0    
   E.Liočaitė      
   I.Paliukaitytė   15:0  15:0      
       A.Semionova  
   J.Mažonaitė       11:5  3:11  11:8  
   A.Kaladytė      
   A.Kaladytė   11:2  11:2      
     A.Semionova    
   A.Semionova     11:5  5:11  11:7    
   A.Semionova      
    ->       17-a vieta
         J.Dimšaitė
          2:11  11:3  11:7
   J.Dimšaitė      
   J.Dimšaitė   ->      
     J.Dimšaitė    
   A.Korobova     11:3  11:3    
   A.Korobova      
   E.Noreikaitė   11:1  11:2      
       J.Dimšaitė  
   L.Šimukauskaitė       11:1  5:11  11:5  
   L.Sprainytė      
   L.Sprainytė   11:1  11:4      
     L.Masalskytė    
   L.Masalskytė     11:2  11:0    
   L.Masalskytė      
    ->    V.Beinoraitė   19-a vieta
         V.Beinoraitė
         L.Masalskytė   11:9  11:9
           
        Dėl 21-24 vietos    
       E.Liočaitė    
       A.Kaladytė  
       A.Kaladytė   11:8  13:11   21-a vieta
         A.Korobova
       A.Korobova     11:2  11:3
       A.Korobova  
       L.Sprainytė   11:1  11:5  
           
           
         E.Liočaitė   23-a vieta
         L.Sprainytė
         L.Sprainytė   11:4  11:7
      Dėl 25-32 vietos      
         
     I.Paliukaitytė    
     I.Paliukaitytė   ->    
       J.Mažonaitė  
     J.Mažonaitė     15:0  15:0  
     J.Mažonaitė    
      ->     25-a vieta
         E.Noreikaitė
          11:3  11:3
     E.Noreikaitė    
     E.Noreikaitė   ->    
       E.Noreikaitė  
     L.Šimukauskaitė     11:3  10:11  11:6  
     L.Šimukauskaitė    
      ->    
           
         I.Paliukaitytė   27-a vieta
         L.Šimukauskaitė
         L.Šimukauskaitė   15:0  15:0
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 102 103 
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.