Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2008-04-05, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:20
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:20
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:20
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:20
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:20
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:20
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:20
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:20
 
 1   Liepa Bracaitė    Dėl 1-16 vietos        
 L.Bracaitė        
 32       ->        
   L.Bracaitė      
 17   Monika Juškytė      21:1  21:5      
 .        
 16       21:17  21:6        
     L.Bracaitė    
 9   Daniel Ojaaar        21:8  21:6    
 D.Ojaaar        
 24       ->        
   G.Vidrinskas      
 25         21:11  19:21  21:8      
 G.Vidrinskas        
 8   Giedrius Vidrinskas    ->        
       L.Bracaitė  
 5   Mantvydas Dapšys          21:9  21:11  
 M.Dapšys        
 28       ->        
   M.Dapšys      
 21   Urtė Drabataitė      21:6  21:12      
 D.Butkus        
 12   Donatas Butkus    21:11  21:12        
     .    
 13   Lukas Šerpetauskas        21:9  15:21  22:20    
 L.Šerpetauskas        
 20   Klaudijus Kaškonas    21:2  21:3        
   .      
 29         21:17  21:16      
 .        
 4       ->         1-a vieta
         L.Bracaitė
 3   Carla Kivikko            21:17  21:18
 C.Kivikko        
 30       ->        
   C.Kivikko      
 19   Karlis Spuris      21:11  21:7      
 R.Sorokins        
 14   Rihards Sorokins    21:9  21:12        
     C.Kivikko    
 11   Christopher Raya Pan        23:21  21:18    
 C.Raya Pan        
 22       21:6  21:2        
   B.Peyravi      
 27         21:9  21:5      
 B.Peyravi        
 6   Bahman Peyravi    ->        
       S.Pushakovs  
 7   Markus Saarepuu          21:13  21:18  
 M.Saarepuu        
 26       ->        
   .      
 23         21:23  21:17  21:12      
 .        
 10       ->        
     S.Pushakovs    
 15   Luís Enrique Penalver        21:15  21:14    
 L.Penalver        
 18   Kulli Muug    21:6  21:5       3-a vieta
   S.Pushakovs    .
 31         21:7  21:7    C.Kivikko   24:22  21:19
 S.Pushakovs        
 2   Sergejs Pushakovs    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Vidrinskas    
       M.Dapšys  
       M.Dapšys   21:16  21:14   5-a vieta
         M.Dapšys
       B.Peyravi     21:10  22:20
       B.Peyravi  
        16:21  21:14  21:9  
           
           
         G.Vidrinskas   7-a vieta
         .
          21:16  21:14
      Dėl 9-16 vietos      
         
     D.Ojaaar    
     D.Ojaaar   21:7  21:8    
       D.Ojaaar  
     D.Butkus     21:15  21:15  
     D.Butkus    
     L.Šerpetauskas   23:25  21:18  21:11     9-a vieta
         M.Saarepuu
     R.Sorokins       21:19  14:21  21:17
     R.Sorokins    
     C.Raya Pan   21:12  21:19    
       M.Saarepuu  
     M.Saarepuu     21:18  15:21  25:23  
     M.Saarepuu    
     L.Penalver   21:10  21:8    
           
         D.Butkus   11-a vieta
         D.Butkus
         R.Sorokins   21:18  21:17
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       L.Šerpetauskas  
       L.Šerpetauskas   21:13  21:17   13-a vieta
         C.Raya Pan
       C.Raya Pan     19:21  21:13  21:18
       C.Raya Pan  
       L.Penalver   21:16  21:8  
           
           
          15-a vieta
         L.Penalver
    Dėl 17-32 vietos      L.Penalver   14:21  21:16  21:5
         
   M.Juškytė      
   M.Juškytė   ->      
     M.Juškytė    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Juškytė  
        14:21  21:15  21:18  
   U.Drabataitė      
   U.Drabataitė   ->      
     K.Kaškonas    
   K.Kaškonas     21:13  21:14    
   K.Kaškonas      
    ->       17-a vieta
         K.Spuris
          21:9  21:9
   K.Spuris      
   K.Spuris   ->      
     K.Spuris    
      25:23  20:22  24:22    
   .      
    ->      
       K.Spuris  
        21:6  21:8  
   .      
    ->      
     K.Muug    
   K.Muug     ->    
   K.Muug      
    ->    K.Kaškonas   19-a vieta
         K.Kaškonas
         K.Muug   21:15  21:18
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       U.Drabataitė  
       U.Drabataitė   ->   21-a vieta
         .
          21:14  21:11
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 106 107 
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.