Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2008-04-26, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:15
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:15
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:15
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:15
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:15
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:15
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:15
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:15
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:15
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:15
Mysql::query, (DB: badminton_lt) klaida. 
Klaidos kodas	: 1146
Praneimas : Table 'badminton_lt.zaideju_klubai' doesn't exist
Data : 2021-02-25 01:02:15
 
 1   Austėja Koverovaitė 
 Inga Gluzd-Kaidašova 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Koverovaitė, I.Gluzd-Kaidašova      
 16       ->      
   A.Koverovaitė, I.Gluzd-Kaidašova    
 9   Daniel Ojaaar 
 Gabrielė Golubevaitė 
    21:7  21:7 [11']    
 E.Rästa, T.Urbutis      
 8   Edith Rästa 
 Tautvydas Urbutis 
  21:18  21:14 [27']      
     A.Koverovaitė, I.Gluzd-Kaidašova  
 5   Sergejs Pushakovs        21:11  21:18 [15']  
 S.Pushakovs      
 12   Donatas Butkus 
 Allan Andersen 
  21:3  21:5 [22']      
   S.Pushakovs    
 13   Markus Saarepuu 
 Arvo Pattak 
    21:17  21:18 [19']    
 A.Hald Jensen      
 4   Anne Hald Jensen    21:15  21:14 [23']       1-a vieta
       A.Koverovaitė, I.Gluzd-Kaidašova
 3    
 Odeta Merčaitienė 
        21:13  21:10 [16']
 ., O.Merčaitienė      
 14   Monika Petrokaitė 
 Benita Umantaitė 
  21:6  21:12 [17']      
   ., O.Merčaitienė    
 11   Rihards Sorokins 
 Tuulia Santalahti 
    21:13  21:17 [19']    
 B.Peyravi      
 6   Bahman Peyravi    21:2  21:8 [17']      
     L.Bracaitė, P.Olow  
 7           21:15  17:21  21:11 [26']  
 .      
 10   Christopher Raya Pan 
 Alfredas Fedenko 
  21:7  21:6 [19']      
   L.Bracaitė, P.Olow    
 15         21:10  21:16 [16']    
 L.Bracaitė, P.Olow      
 2   Liepa Bracaitė 
 Piotr Olow 
  ->    S.Pushakovs   3-a vieta
       S.Pushakovs
      , O.Merčaitienė   21:13  21:13 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Rästa, T.Urbutis    
     A.Hald Jensen  
     A.Hald Jensen   21:18  21:13 [18']   5-a vieta
       A.Hald Jensen
     B.Peyravi     21:11  21:13 [20']
     .  
      21:12  21:16 [19']  
         
         
       E.Rästa, T.Urbutis   7-a vieta
       B.Peyravi
       B.Peyravi   21:15  21:15 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Ojaaar, G.Golubevaitė    
   D.Ojaaar, G.Golubevaitė   ->    
     D.Ojaaar, G.Golubevaitė  
   D.Butkus, A.Andersen     21:12  21:18 [23']  
   M.Saarepuu, A.Pattak    
   M.Saarepuu, A.Pattak   21:13  21:15 [22']     9-a vieta
       D.Ojaaar, G.Golubevaitė
   M.Petrokaitė, B.Umantaitė       21:12  21:13 [17']
   R.Sorokins, T.Santalahti    
   R.Sorokins, T.Santalahti   21:10  18:21  21:13 [32']    
     R.Sorokins, T.Santalahti  
   C.Raya Pan, A.Fedenko     21:12  21:16 [19']  
   C.Raya Pan, A.Fedenko    
    ->    
         
       M.Saarepuu, A.Pattak   11-a vieta
       M.Saarepuu, A.Pattak
       C.Raya Pan, A.Fedenko   27:29  21:10  21:18 [44']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Butkus, A.Andersen  
     D.Butkus, A.Andersen   ->   13-a vieta
       M.Petrokaitė, B.Umantaitė
     M.Petrokaitė, B.Umantaitė     21:13  21:14 [21']
     M.Petrokaitė, B.Umantaitė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 106 107 
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.