Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2005-01-29, Vieta: Klaipėda  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Šarūnas Bilius    Dėl 1-16 vietos        
 Š.Bilius        
 32   Povilas Bartušis    21:1        
   Š.Bilius      
 17   Edvardas Liubertas      15:4  15:1      
 L.Litvinas        
 16   Lukas Litvinas    21:3        
     Š.Bilius    
 9   Edvinas Jenkus        15:1  15:2    
 E.Jenkus        
 24   Vilimas Vaškius    21:11        
   E.Jenkus      
 25   Alvydas Jockus      10:15  15:12  15:11      
 K.Dauskurtas        
 8   Kazimieras Dauskurtas    21:1        
       Š.Bilius  
 5   Ramūnas Stapušaitis          15:2  13:15  17:14  
 R.Stapušaitis        
 28   Rapolas Serapinas    21:0        
   R.Stapušaitis      
 21   Daumantas Vitkauskas      15:4  15:0      
 J.Markūnas        
 12   Joris Markūnas    21:4        
     A.Mizgiris    
 13   Giedrius Miestauskas        17:14  15:10    
 G.Miestauskas        
 20   Vilius Vaivada    21:17        
   A.Mizgiris      
 29   Paulius Žvinklys      15:4  15:3      
 A.Mizgiris        
 4   Aurimas Mizgiris    21:2         1-a vieta
         Š.Bilius
 3   Dovydas Razas            15:2  15:4
 D.Razas        
 30   Julius Bužas    21:0        
   D.Razas      
 19   Saulius Šaltmeris      15:2  15:3      
 E.Slušnys        
 14   Edgaras Slušnys    21:2        
     D.Razas    
 11   Vaidotas Česnavičius        15:8  15:8    
 V.Česnavičius        
 22   Marius Ščelys    21:2        
   V.Vitkauskas      
 27   Vladislavas Bobrovas      15:1  15:3      
 V.Vitkauskas        
 6   Vaidotas Vitkauskas    21:2        
       A.Jankus  
 7   Aleksandr Kovaliov          15:9  15:4  
 A.Kovaliov        
 26   Tautvydas Liorančas    21:0        
   A.Kovaliov      
 23   Mantas Stasiulis      15:6  15:2      
 A.Plavin        
 10   Alan Plavin    21:1        
     A.Jankus    
 15   Andrius Girdžijauskas        15:4  15:9    
 A.Girdžijauskas        
 18   Ignas Geštautas    21:0      A.Mizgiris   3-a vieta
   A.Jankus    A.Mizgiris
 31   Edvinas Jakubauskas      15:1  15:2    D.Razas     B/Ž
 A.Jankus        
 2   Andrius Jankus    21:1     Dėl 5-8 vietos    
       E.Jenkus    
       R.Stapušaitis  
       R.Stapušaitis   ->   5-a vieta
         R.Stapušaitis
       V.Vitkauskas     15:8  15:1
       A.Kovaliov  
       A.Kovaliov     B/Ž  
           
           
         E.Jenkus   7-a vieta
         V.Vitkauskas
         V.Vitkauskas   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Litvinas      
     K.Dauskurtas    
     K.Dauskurtas   21:11    
       G.Miestauskas  
     J.Markūnas     15:5  15:10  
     G.Miestauskas    
     G.Miestauskas   21:8     9-a vieta
         E.Slušnys
     E.Slušnys       21:19
     E.Slušnys    
     V.Česnavičius   21:12    
       E.Slušnys  
     A.Plavin     21:9  
     A.Girdžijauskas    
     A.Girdžijauskas   21:14    
           
         K.Dauskurtas   11-a vieta
         K.Dauskurtas
         A.Girdžijauskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Litvinas    
       J.Markūnas  
       J.Markūnas   21:7   13-a vieta
         A.Plavin
       V.Česnavičius     21:17
       A.Plavin  
       A.Plavin   ->  
           
           
         L.Litvinas   15-a vieta
         L.Litvinas
    Dėl 17-32 vietos      V.Česnavičius     B/Ž
   P.Bartušis        
   E.Liubertas      
   E.Liubertas   21:1      
     E.Liubertas    
   V.Vaškius     21:14    
   A.Jockus      
   A.Jockus   21:18      
       V.Vaivada  
   R.Serapinas         B/Ž  
   D.Vitkauskas      
   D.Vitkauskas   21:4      
     V.Vaivada    
   V.Vaivada     21:19    
   V.Vaivada      
   P.Žvinklys   21:0       17-a vieta
       
   J.Bužas         ->
   S.Šaltmeris      
   S.Šaltmeris   21:2      
     S.Šaltmeris    
   M.Ščelys     21:7    
   M.Ščelys      
   V.Bobrovas   21:2      
       S.Šaltmeris  
   T.Liorančas       21:6  
   M.Stasiulis      
   M.Stasiulis   21:2      
     M.Stasiulis    
   I.Geštautas     21:8    
   I.Geštautas      
   E.Jakubauskas   21:14    E.Liubertas   19-a vieta
       
         M.Stasiulis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Jockus    
       A.Jockus  
       D.Vitkauskas   21:17   21-a vieta
       
       M.Ščelys     ->
       M.Ščelys  
       I.Geštautas   21:4  
           
           
         D.Vitkauskas   23-a vieta
       
         I.Geštautas   ->
      Dėl 25-32 vietos      
     P.Bartušis      
     V.Vaškius    
     V.Vaškius   21:4    
       
     R.Serapinas     ->  
     R.Serapinas    
     P.Žvinklys   21:20     25-a vieta
       
     J.Bužas       
     V.Bobrovas    
     V.Bobrovas   21:9    
       
     T.Liorančas     ->  
     E.Jakubauskas    
     E.Jakubauskas   21:7    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
       P.Bartušis    
       
       P.Žvinklys   ->   29-a vieta
       
       J.Bužas     
       
       T.Liorančas   ->  
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 106 107 
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
     U-15    VV  
     U-15 B    VV    MV  
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.