Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2004 m. sporto vilčių žaidynės, Data: 2004-06-19, Vieta: Drobės 62, Kaunas  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Dovydas Razas 
 Ramūnas Stapušaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Razas, R.Stapušaitis      
 16       ->      
   D.Razas, R.Stapušaitis    
 9   Edgaras Slušnys 
 Saulius Šaltmeris 
    15:1  15:2    
 E.Slušnys, S.Šaltmeris      
 8   Andrius Girdžijauskas 
 Daumantas Vitkauskas 
  21:14      
     D.Razas, R.Stapušaitis  
 5   Aleksandr Kovaliov 
 Alan Plavin 
      15:7  8:15  15:2  
 A.Kovaliov, A.Plavin      
 12   Lukas Litvinas 
 Martynas Prevelis 
  21:2      
   A.Jankus, R.Geštautas    
 13   Vaidotas Česnavičius 
 Edvardas Liubertas 
    15:11  15:13    
 A.Jankus, R.Geštautas      
 4   Andrius Jankus 
 Rokas Geštautas 
  21:0       1-a vieta
       Š.Bilius, O.Kučinskas
 3   Šarūnas Bilius 
 Ovidijus Kučinskas 
        15:7  9:15  15:9
 Š.Bilius, O.Kučinskas      
 14   Karolis Bartoševičius 
 Julius Masaitis 
  21:1      
   Š.Bilius, O.Kučinskas    
 11   Linas Supronas 
 Romas Dovidonis 
    15:9  15:2    
 M.Maksimenko, E.Jenkus      
 6   Maksimas Maksimenko 
 Edvinas Jenkus 
  21:13      
     Š.Bilius, O.Kučinskas  
 7   Giedrius Miestauskas 
 Aidanas Janavičius 
      11:15  15:11  15:13  
 G.Miestauskas, A.Janavičius      
 10   Raimundas Jankus 
 Vilius Vaivada 
  21:6      
   A.Mizgiris, V.Vitkauskas    
 15   Karolis Bautrėnas 
 Marius Ščelys 
    15:1  15:2    
 A.Mizgiris, V.Vitkauskas      
 2   Aurimas Mizgiris 
 Vaidotas Vitkauskas 
  21:0    A.Jankus, R.Geštautas   3-a vieta
       A.Mizgiris, V.Vitkauskas
       A.Mizgiris, V.Vitkauskas   14:17  15:1  15:5
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Slušnys, S.Šaltmeris    
     A.Kovaliov, A.Plavin  
     A.Kovaliov, A.Plavin   21:13   5-a vieta
       A.Kovaliov, A.Plavin
     M.Maksimenko, E.Jenkus     21:14
     M.Maksimenko, E.Jenkus  
     G.Miestauskas, A.Janavičius   21:9  
         
         
       E.Slušnys, S.Šaltmeris   7-a vieta
       E.Slušnys, S.Šaltmeris
       G.Miestauskas, A.Janavičius   21:8
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Girdžijauskas, D.Vitkauskas    
   A.Girdžijauskas, D.Vitkauskas   ->    
     V.Česnavičius, E.Liubertas  
   L.Litvinas, M.Prevelis     21:18  
   V.Česnavičius, E.Liubertas    
   V.Česnavičius, E.Liubertas   21:7     9-a vieta
       L.Supronas, R.Dovidonis
   K.Bartoševičius, J.Masaitis       21:10
   L.Supronas, R.Dovidonis    
   L.Supronas, R.Dovidonis   21:5    
     L.Supronas, R.Dovidonis  
   R.Jankus, V.Vaivada     21:0  
   R.Jankus, V.Vaivada    
   K.Bautrėnas, M.Ščelys   21:12    
         
       A.Girdžijauskas, D.Vitkauskas   11-a vieta
       A.Girdžijauskas, D.Vitkauskas
       R.Jankus, V.Vaivada   21:13
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     L.Litvinas, M.Prevelis  
     L.Litvinas, M.Prevelis   ->   13-a vieta
       K.Bartoševičius, J.Masaitis
     K.Bartoševičius, J.Masaitis     21:13
     K.Bartoševičius, J.Masaitis  
     K.Bautrėnas, M.Ščelys   21:7  
         
         
        15-a vieta
       K.Bautrėnas, M.Ščelys
       K.Bautrėnas, M.Ščelys   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 100 ... 107 108 
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.