Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es), Data: 2019-05-25, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25  
 1   Edgaras Slušnys 
 Giedrius Dima 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Slušnys, G.Dima      
 16       ->      
   E.Slušnys, G.Dima    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [79] 13:45   M.Maulė, A.Thapliyal  
 5   Mantas Maulė 
 Anant Thapliyal 
      18:21  21:16  21:8 [31']  
 M.Maulė, A.Thapliyal      
 12       ->      
  [60] 12:50   M.Maulė, A.Thapliyal    
 13         21:11  21:10 [22']    
 M.Noreika, Š.Stumbra      
 4   Mamertas Noreika 
 Šarūnas Stumbra 
  ->       1-a vieta
      [99] 14:40   J.Petkus, I.Reznikas
 3   Jonas Petkus 
 Ignas Reznikas 
        14:21  21:13  21:13 [38']
 J.Petkus, I.Reznikas      
 14       ->      
  [61] 12:50   J.Petkus, I.Reznikas    
 11   Aurimas Meškinis 
 Augustas Janušonis 
    21:4  21:13 [22']    
[42] 11:35   T.Supronas, L.Zavadskis      
 6   Tadas Supronas 
 Linas Zavadskis 
  21:11  21:11 [9']      
    [80] 13:45   J.Petkus, I.Reznikas  
 7   Andrius Montrimas 
 Mantas Palubinskas 
      22:20  19:21  21:16 [48']  
[43] 11:35   A.Mackevič, A.Mackevič (jr)      
 10   Andžej Mackevič 
 Andžej Mackevič (jr) 
  21:19  21:13 [24']      
  [62] 12:50   M.Dagilis, A.Kvedarauskas    
 15         21:9  21:7 [19']    
 M.Dagilis, A.Kvedarauskas      
 2   Mindaugas Dagilis 
 Aivaras Kvedarauskas 
  ->    E.Slušnys, G.Dima   3-a vieta
      [100] 14:40   E.Slušnys, G.Dima
       M.Dagilis, A.Kvedarauskas   21:14  21:18 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     M.Noreika, Š.Stumbra  
     M.Noreika, Š.Stumbra   ->   5-a vieta
      [101] 14:40   M.Noreika, Š.Stumbra
     T.Supronas, L.Zavadskis     25:23  21:15 [27']
    [81] 13:45   T.Supronas, L.Zavadskis  
     A.Mackevič, A.Mackevič (jr)   21:9  25:27  21:12 [34']  
         
         
        7-a vieta
       A.Mackevič, A.Mackevič (jr)
       A.Mackevič, A.Mackevič (jr)   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       A.Montrimas, M.Palubinskas
        ->
   A.Meškinis, A.Janušonis    
   A.Meškinis, A.Janušonis   ->    
    [82] 13:45   A.Montrimas, M.Palubinskas  
   A.Montrimas, M.Palubinskas     21:15  21:5 [21']  
   A.Montrimas, M.Palubinskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Meškinis, A.Janušonis
       A.Meškinis, A.Janušonis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.