Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-05-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Karolis Šemeta 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Kavaliauskas, K.Šemeta      
 16       ->      
  [81] 14:30    R.Kavaliauskas, K.Šemeta    
 9   Aleksandr Kovaliov 
 Andžej Mackevič (jr) 
    21:16  21:10 [16']    
[64] 13:30    A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 8   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
  21:17  14:21  21:16 [31']      
    [101] 16:00    R.Kavaliauskas, K.Šemeta  
 5   Dainius Čeplinskas 
 Tomas Lukoševičius 
      21:17  21:16 [22']  
 D.Čeplinskas, T.Lukoševičius      
 12       ->      
  [84] 14:30    D.Čeplinskas, T.Lukoševičius    
 13         21:13  18:21  24:22 [33']    
 E.Merkevičius, J.Bartkus      
 4   Egidijus Merkevičius 
 Jonas Bartkus 
  ->       1-a vieta
      [116] 16:30    R.Kavaliauskas, K.Šemeta
 3   Laimonas Vaškevičius 
 Salvijus Stravinskas 
        22:20  15:21  21:18 [32']
 L.Vaškevičius, S.Stravinskas      
 14       ->      
  [85] 15:00    L.Vaškevičius, S.Stravinskas    
 11         24:22  21:13 [20']    
 A.Mackevič, J.Gudonis      
 6   Andžej Mackevič 
 Justas Gudonis 
  ->      
    [102] 16:00    L.Vaškevičius, S.Stravinskas  
 7   Vidas Pilvinis 
 Kristijonas Jucys 
      21:18  21:13 [24']  
[65] 13:30    S.Malakauskas, L.Pakula      
 10   Simas Malakauskas 
 Luidži Pakula 
  21:10  21:14 [18']      
  [86] 15:00    V.Garmus, N.Kijauskas    
 15         21:19  22:20 [22']    
 V.Garmus, N.Kijauskas      
 2   Vygantas Garmus 
 Nidas Kijauskas 
  ->    D.Čeplinskas, T.Lukoševičius   3-a vieta
      [117] 16:30    V.Garmus, N.Kijauskas
       V.Garmus, N.Kijauskas   21:15  21:16 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Rimkus, A.Vilčinskas    
    [103] 16:00    E.Merkevičius, J.Bartkus  
     E.Merkevičius, J.Bartkus   21:16  21:15 [17']   5-a vieta
      [118] 16:30    A.Mackevič, J.Gudonis
     A.Mackevič, J.Gudonis     21:17  21:23  21:15 [33']
    [104] 16:00    A.Mackevič, J.Gudonis  
     S.Malakauskas, L.Pakula   21:15  19:21  21:14 [28']  
         
         
       A.Rimkus, A.Vilčinskas   7-a vieta
      [119] 17:00    S.Malakauskas, L.Pakula
       S.Malakauskas, L.Pakula   21:13  19:21  21:12 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kovaliov, A.Mackevič (jr)    
   A.Kovaliov, A.Mackevič (jr)   ->    
     A.Kovaliov, A.Mackevič (jr)  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [120] 17:00    A.Kovaliov, A.Mackevič (jr)
        9:21  21:19  21:15 [29']
   .    
    ->    
     V.Pilvinis, K.Jucys  
   V.Pilvinis, K.Jucys     ->  
   V.Pilvinis, K.Jucys    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug D    V  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.