Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-05-18, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18 2019-05-18  
 1   Pavel Šavareiko 
 Jolanta Lukoic 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Šavareiko, J.Lukoic      
 16       ->      
  [13] 10:30    L.Pakula, V.Giedra    
 9   Albinas Zakarauskas 
 Jurgita Ivanauskaitė 
    21:14  21:16 [18']    
[1] 10:00    L.Pakula, V.Giedra      
 8   Luidži Pakula 
 Vida Giedra 
  21:19  21:18 [17']      
    [27] 11:30    L.Pakula, V.Giedra  
 5   Ričardas Vasilevskis 
 Odeta Merčaitienė 
      21:10  21:17 [17']  
 R.Vasilevskis, O.Merčaitienė      
 12       ->      
  [14] 10:30    R.Pratusevičius, R.Paurytė    
 13         21:15  21:8 [16']    
 R.Pratusevičius, R.Paurytė      
 4   Rytis Pratusevičius 
 Rasa Paurytė 
  ->       1-a vieta
      [41] 12:30    L.Pakula, V.Giedra
 3   Gediminas Buitvydas 
 Diana Lubė 
        21:16  16:21  22:20 [29']
 G.Buitvydas, D.Lubė      
 14       ->      
  [15] 10:30    A.Butkus, A.Michaliova    
 11         21:17  21:23  21:18 [28']    
 A.Butkus, A.Michaliova      
 6   Audrius Butkus 
 Alina Michaliova 
  ->      
    [28] 11:30    J.Nekrasov, S.Zamara  
 7   Rolandas Budrikas 
 Jolanta Molienė 
      17:21  21:15  21:8 [27']  
[2] 10:00    J.Nekrasov, S.Zamara      
 10   Jevgenij Nekrasov 
 Svetlana Zamara 
  21:11  21:9 [14']      
  [16] 10:30    J.Nekrasov, S.Zamara    
 15         21:17  21:9 [15']    
 G.Fridricas, E.Keturakytė      
 2   Gediminas Fridricas 
 Evelina Keturakytė 
  ->    R.Pratusevičius, R.Paurytė   3-a vieta
      [42] 12:30    R.Pratusevičius, R.Paurytė
       A.Butkus, A.Michaliova   21:17  21:19 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Šavareiko, J.Lukoic    
    [29] 11:30    P.Šavareiko, J.Lukoic  
     R.Vasilevskis, O.Merčaitienė   19:21  21:17  21:13 [30']   5-a vieta
      [43] 12:30    G.Buitvydas, D.Lubė
     G.Buitvydas, D.Lubė     21:17  16:21  21:12 [29']
    [30] 11:30    G.Buitvydas, D.Lubė  
     G.Fridricas, E.Keturakytė   18:21  21:13  21:15 [25']  
         
         
       R.Vasilevskis, O.Merčaitienė   7-a vieta
      [44] 12:30    G.Fridricas, E.Keturakytė
       G.Fridricas, E.Keturakytė   21:14  21:17 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Zakarauskas, J.Ivanauskaitė    
   A.Zakarauskas, J.Ivanauskaitė   ->    
     A.Zakarauskas, J.Ivanauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [45] 12:30    A.Zakarauskas, J.Ivanauskaitė
        21:14  21:7 [14']
   .    
    ->    
     R.Budrikas, J.Molienė  
   R.Budrikas, J.Molienė     ->  
   R.Budrikas, J.Molienė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.