Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
SELL studentų žaidynės, Data: 2019-05-17, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-17 2019-05-17 2019-05-17 2019-05-18  
 1   Rebeka Aleksevičiūtė    Dėl 1-8 vietos      
[20] 11:25   R.Aleksevičiūtė      
 16   Annija Kuzma    21:7  21:3 [13']      
  [28] 12:10   Q.Li    
 9   Monika Plytnikaitė      21:13  21:11 [27']    
[21] 11:40   Q.Li      
 8   Qianyu Li     21:7  21:7 [19']      
    [42] 13:25   Q.Li  
 5   Tereze Balode        17:21  22:20  21:12 [46']  
[22] 11:40   T.Balode      
 12   Ūla Rimkevičiūtė    21:13  21:4 [22']      
  [29] 12:10   Z.Wang    
 13   Edith Rästa      21:12  21:8 [20']    
[10] 10:35   Z.Wang      
 4   Ziyan Wang      B/Ž       1-a vieta
      [96] 11:40   L.Huang
 3   Sandra Damaškaitė          21:11  21:16 [23']
[23] 11:40   S.Damaškaitė      
 14   Kristina Kulchitskaia    12:21  21:19  21:14 [31']      
  [30] 12:25   L.Huang    
 11   Eglė Alejevaitė      21:10  21:9 [23']    
[16] 11:10   L.Huang      
 6   Lina Huang      B/Ž      
    [43] 13:25   L.Huang  
 7   Ieva Gaidė        21:17  21:7 [27']  
[24] 11:55   M.Zhou      
 10   Minghui Zhou    21:8  21:7 [18']      
  [31] 12:25   A.Pianzina    
 15   Guoda Taraskeviciute      21:14  21:18 [33']    
[17] 11:10   A.Pianzina      
 2   Anna Pianzina    21:1  21:0 [15']    Z.Wang   3-a vieta
      [97] 11:40   Z.Wang
       A.Pianzina   21:12  21:11 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Aleksevičiūtė    
    [44] 13:25   R.Aleksevičiūtė  
     T.Balode   22:20  21:9 [23']   5-a vieta
       M.Zhou
     S.Damaškaitė     21:6  21:12 [12']
    [45] 13:40   M.Zhou  
     M.Zhou   21:10  21:5 [24']  
         
         
       T.Balode   7-a vieta
      [98] 11:40   T.Balode
       S.Damaškaitė   21:14  21:18 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Kuzma      
  [32] 12:25   M.Plytnikaitė    
   M.Plytnikaitė   21:10  21:8 [16']    
    [46] 13:40   M.Plytnikaitė  
   Ū.Rimkevičiūtė     21:9  21:10 [16']  
  [33] 12:40   Ū.Rimkevičiūtė    
   E.Rästa     B/Ž     9-a vieta
      [94] 11:25   M.Plytnikaitė
   K.Kulchitskaia       21:15  16:21  21:13 [16']
  [34] 12:40   K.Kulchitskaia    
   E.Alejevaitė     B/Ž    
    [47] 13:40   I.Gaidė  
   I.Gaidė     21:12  21:19 [23']  
  [35] 12:40   I.Gaidė    
   G.Taraskeviciute   21:1  21:1 [9']    
         
       Ū.Rimkevičiūtė   11-a vieta
      [95] 11:25   K.Kulchitskaia
       K.Kulchitskaia   21:9  21:15 [15']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Kuzma    
    [48] 13:55   A.Kuzma  
     E.Rästa     B/Ž   13-a vieta
       A.Kuzma
     E.Alejevaitė     21:4  21:5 [8']
    [49] 13:55   G.Taraskeviciute  
     G.Taraskeviciute     B/Ž  
         
         
       E.Rästa   15-a vieta
     
       E.Alejevaitė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.