Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
RSL Lithuanian Junior 2019, Data: 2019-08-15, Vieta: "NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-08-16 2019-08-17 2019-08-17  
 1   Arthur Boudier 
 Caroline Racloz 
  Dėl 1-8 vietos      
[66] 18:30    A.Boudier, C.Racloz      
 16   Roberts Renars Miščenko 
 Eiprila Briede 
  21:12  21:8 [17']      
  [74] 10:00    A.Boudier, C.Racloz    
 9   Danielius Beržanskis 
 Samanta Golubickaitė 
    21:17  21:16 [24']    
[70] 19:00    D.Beržanskis, S.Golubickaitė      
 8   Oskar Männik 
 Ramona Üprus 
  21:16  21:10 [19']      
    [94] 15:00    A.Boudier, C.Racloz  
 5   Andrej Antoska 
 Alexandra Remenova 
      21:10  21:13 [20']  
[69] 18:50   D.Perkowski, A.Kosenchuk      
 12   Dawid Perkowski 
 Anastasiia Kosenchuk 
    B/Ž      
  [75] 10:00    D.Perkowski, A.Kosenchuk    
 13   Laurynas Borusas 
 Anna Khodyreva 
    22:20  21:17 [24']    
[68] 18:50    A.Rikheim Huus, A.Hong      
 4   Amund Rikheim Huus 
 Aimee Hong 
  21:15  21:17 [22']       1-a vieta
      [108]    A.Boudier, C.Racloz
 3   Jakub Suszynski 
 Aleksandra Radziszewska 
        21:15  21:19 [27']
[71] 19:00    J.Suszynski, A.Radziszewska      
 14   Martins Kirkums 
 Annemarija Lorena Priede 
  21:8  21:11 [18']      
  [76] 10:00    A.Aliaksandrovich, V.Tarusava    
 11   Patrik Papanek 
 Sofia Slosiarikova 
    24:22  21:13 [23']    
[67] 18:30    A.Aliaksandrovich, V.Tarusava      
 6   Aliaksandr Aliaksandrovich 
 Veranika Tarusava 
  21:10  21:9 [17']      
    [95] 15:00    J.Horak, A.Duda  
 7   Jonas Petkus 
 Gabija Mockutė 
      18:21  21:18  21:15 [37']  
[73] 19:20    V.Turcsanyi, L.Vojtekova      
 10   Viliam Turcsanyi 
 Lucia Vojtekova 
  13:21  21:18  21:17 [36']      
  [77] 10:00    J.Horak, A.Duda    
 15   Andrey Shalagin 
 Nargiza Rakhmetullayeva 
    21:14  16:21  21:12 [31']    
[72] 19:20    J.Horak, A.Duda      
 2   Jakub Horak 
 Anna Duda 
  21:13  21:12 [18']    D.Perkowski, A.Kosenchuk   3-a vieta
     
       A.Aliaksandrovich, V.Tarusava   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Beržanskis, S.Golubickaitė    
     
     A.Rikheim Huus, A.Hong   ->   5-a vieta
     
     J.Suszynski, A.Radziszewska     ->
     
     V.Turcsanyi, L.Vojtekova   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   R.Miščenko, E.Briede      
     
   O.Männik, R.Üprus   ->    
     
   A.Antoska, A.Remenova     ->  
     
   L.Borusas, A.Khodyreva   ->     9-a vieta
     
   M.Kirkums, A.Priede       ->
     
   P.Papanek, S.Slosiarikova   ->    
     
   J.Petkus, G.Mockutė     ->  
     
   A.Shalagin, N.Rakhmetullayeva   ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
    [96]  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Red Bull - Power of Doubles and MIX
2020-02-15 10:00 2020-02-15 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.