Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Cv), Data: 2019-03-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09 2019-03-09  
 1   Ramūnas Bilius    Dėl 1-16 vietos        
 R.Bilius        
 32       ->        
  [177] 19:25    R.Bilius      
 17   Simas Malakauskas      21:15  21:9 [16']      
[165] 18:35    S.Malakauskas        
 16   Pavel Gusev    21:12  21:13 [16']        
    [193] 20:15    R.Bilius    
 9   Egidijus Merkevičius        21:14  21:14 [17']    
 E.Merkevičius        
 24       ->        
  [178] 19:25    L.Zavadskis      
 25         21:15  21:12 [16']      
 L.Zavadskis        
 8   Linas Zavadskis    ->        
      [202] 20:45    R.Bilius  
 5   Andrius Montrimas          21:15  21:19 [21']  
 A.Montrimas        
 28       ->        
  [179] 19:25    A.Montrimas      
 21         21:11  22:20 [19']      
 M.Armonas        
 12   Marius Armonas    ->        
    [194] 20:15    A.Montrimas    
 13   Juozas Adomaitis        18:21  21:12  21:16 [34']    
[166] 18:35    J.Adomaitis        
 20   Julius Masaitis    16:21  22:20  21:19 [29']        
  [180] 19:25    A.Meškinis      
 29         21:23  21:12  25:23 [33']      
 A.Meškinis        
 4   Aurimas Meškinis    ->         1-a vieta
        [212] 21:10    R.Bilius
 3   Marius Akucevičius            21:15  21:14 [20']
 M.Akucevičius        
 30       ->        
  [181] 19:25    M.Akucevičius      
 19   Sergej Pavlov      21:10  21:17 [21']      
[167] 18:35    A.Efimov        
 14   Andrei Efimov    21:14  20:22  21:11 [36']        
    [195] 20:15    M.Akucevičius    
 11   Paulius Jūras        22:20  21:15 [26']    
 P.Jūras        
 22       ->        
  [182] 19:25    M.Povilaitis      
 27         21:5  22:24  21:8 [33']      
 M.Povilaitis        
 6   Martynas Povilaitis    ->        
      [203] 20:45    M.Akucevičius  
 7   Dalius Juodsnukis          21:18  21:17 [25']  
 D.Juodsnukis        
 26       ->        
  [183] 19:25    D.Juodsnukis      
 23         21:10  19:21  21:16 [30']      
 A.Olšauskas        
 10   Artūras Olšauskas    ->        
    [196] 20:15    D.Juodsnukis    
 15   Vidas Pilvinis        16:21  21:18  21:18 [36']    
[168] 18:35    A.Nikitin        
 18   Artiom Nikitin    18:21  21:15  21:11 [30']      A.Montrimas   3-a vieta
  [184] 19:25    T.Supronas   [213] 21:10    A.Montrimas
 31         21:7  21:12 [13']    D.Juodsnukis   21:13  21:19 [21']
 T.Supronas        
 2   Tadas Supronas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Zavadskis    
      [204] 20:45    L.Zavadskis  
       A.Meškinis   21:19  21:14 [23']   5-a vieta
        [214] 21:10    L.Zavadskis
       M.Povilaitis     21:16  21:17 [20']
      [205] 20:45    T.Supronas  
       T.Supronas   21:17  21:14 [22']  
           
           
         A.Meškinis   7-a vieta
       
         M.Povilaitis   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     S.Malakauskas      
    [197] 20:15    S.Malakauskas    
     E.Merkevičius   24:22  21:17 [20']    
      [206] 20:45    S.Malakauskas  
     M.Armonas     21:16  21:15 [16']  
    [198] 20:15    J.Adomaitis    
     J.Adomaitis   22:20  21:12 [19']     9-a vieta
        [215] 21:10    A.Olšauskas
     A.Efimov       21:18  12:21  22:20 [29']
    [199] 20:15    A.Efimov    
     P.Jūras   21:13  21:17 [21']    
      [207] 20:45    A.Olšauskas  
     A.Olšauskas     21:16  13:21  21:11 [34']  
    [200] 20:15    A.Olšauskas    
     A.Nikitin   21:13  21:17 [17']    
           
         J.Adomaitis   11-a vieta
       
         A.Efimov   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Merkevičius    
       
       M.Armonas   ->   13-a vieta
       
       P.Jūras     ->
       
       A.Nikitin   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   P.Gusev      
   P.Gusev   ->      
     P.Gusev    
      ->    
   .      
    ->      
      [185] 19:50    P.Gusev  
        21:19  21:13 [18']  
   .      
    ->      
     J.Masaitis    
   J.Masaitis     ->    
   J.Masaitis      
    ->       17-a vieta
        [201] 20:45    P.Gusev
          21:18  21:19 [22']
   S.Pavlov      
   S.Pavlov   ->      
     S.Pavlov    
      ->    
   .      
    ->      
      [186] 19:50    S.Pavlov  
        14:21  21:14  21:18 [31']  
   .      
    ->      
     V.Pilvinis    
   V.Pilvinis     ->    
   V.Pilvinis      
    ->    J.Masaitis   19-a vieta
       
         V.Pilvinis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.