Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2004 Atviras Lietuvos čempionatas, Data: 2004-09-11, Vieta: Drobės 62, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Kęstutis Navickas 
 Ugnė Urbonaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Navickas, U.Urbonaitė      
 16       ->      
   K.Navickas, U.Urbonaitė    
 9         15:2  15:2    
 K.Skagen, K.Wurtz      
 8   Kristian Skagen 
 Karen Wurtz 
  ->      
     S.Kohoutek, A.Stapušaitytė  
 5   Indrek Kuuts 
 Piret Hamer 
      9:15  15:4  15:13  
 I.Kuuts, P.Hamer      
 12       ->      
   S.Kohoutek, A.Stapušaitytė    
 13         15:6  15:10    
 S.Kohoutek, A.Stapušaitytė      
 4   Stanislav Kohoutek 
 Akvilė Stapušaitytė 
  ->       1-a vieta
       P.Koukal, M.Benesova
 3   Andrius Jankus 
 Gerda Voitechovskaja 
        15:3  15:13
 C.Grosjean, R.Šulnienė      
 14   Cedric Grosjean 
 Rasa Šulnienė 
  17:16  15:7      
   T.Dovydaitis, K.Dovydaitytė    
 11         15:5  15:5    
 T.Dovydaitis, K.Dovydaitytė      
 6   Tomas Dovydaitis 
 Kristina Dovydaitytė 
  ->      
     P.Koukal, M.Benesova  
 7   Šarūnas Bilius 
 Anastasija Tolstaja 
      15:1  15:3  
 Š.Bilius, A.Tolstaja      
 10       ->      
   P.Koukal, M.Benesova    
 15         15:4  15:4    
 P.Koukal, M.Benesova      
 2   Petr Koukal 
 Martina Benesova 
  ->    K.Navickas, U.Urbonaitė   3-a vieta
     
       T.Dovydaitis, K.Dovydaitytė   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Skagen, K.Wurtz    
     
     I.Kuuts, P.Hamer   ->   5-a vieta
     
     C.Grosjean, R.Šulnienė     
     
     Š.Bilius, A.Tolstaja   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
    ->    
     
        
     
    ->     9-a vieta
     
   A.Jankus, G.Voitechovskaja       
     
    ->    
     
        
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.