Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2004 Atviras Lietuvos čempionatas, Data: 2004-09-11, Vieta: Drobės 62, Kaunas  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Kęstutis Navickas 
 Ugnė Urbonaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Navickas, U.Urbonaitė      
 16       ->      
   K.Navickas, U.Urbonaitė    
 9         15:2  15:2    
 K.Skagen, K.Wurtz      
 8   Kristian Skagen 
 Karen Wurtz 
  ->      
     S.Kohoutek, A.Stapušaitytė  
 5   Indrek Kuuts 
 Piret Hamer 
      9:15  15:4  15:13  
 I.Kuuts, P.Hamer      
 12       ->      
   S.Kohoutek, A.Stapušaitytė    
 13         15:6  15:10    
 S.Kohoutek, A.Stapušaitytė      
 4   Stanislav Kohoutek 
 Akvilė Stapušaitytė 
  ->       1-a vieta
       P.Koukal, M.Benesova
 3   Andrius Jankus 
 Gerda Voitechovskaja 
        15:3  15:13
 C.Grosjean, R.Šulnienė      
 14   Cedric Grosjean 
 Rasa Šulnienė 
  17:16  15:7      
   T.Dovydaitis, K.Dovydaitytė    
 11         15:5  15:5    
 T.Dovydaitis, K.Dovydaitytė      
 6   Tomas Dovydaitis 
 Kristina Dovydaitytė 
  ->      
     P.Koukal, M.Benesova  
 7   Šarūnas Bilius 
 Anastasija Tolstaja 
      15:1  15:3  
 Š.Bilius, A.Tolstaja      
 10       ->      
   P.Koukal, M.Benesova    
 15         15:4  15:4    
 P.Koukal, M.Benesova      
 2   Petr Koukal 
 Martina Benesova 
  ->    K.Navickas, U.Urbonaitė   3-a vieta
     
       T.Dovydaitis, K.Dovydaitytė   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Skagen, K.Wurtz    
     
     I.Kuuts, P.Hamer   ->   5-a vieta
     
     C.Grosjean, R.Šulnienė     
     
     Š.Bilius, A.Tolstaja   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
    ->    
     
        
     
    ->     9-a vieta
     
   A.Jankus, G.Voitechovskaja       
     
    ->    
     
        
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
Metų laikai. Vasara
2020-08-22 08:00 2020-08-22 23:00
Kauno MEGA, Kaunas
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Cj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Klaipėdos vasara
2020-08-22 10:00 2020-08-22 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bj, Dj)
2020-08-22 10:00 2020-08-22 20:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2020-08-22 11:00 2020-08-22 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug E 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.