Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kazlų Rūdos badmintono turnyras, Data: 2019-11-30, Vieta: Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30 2019-11-30  
 1   Ričardas Vasilevskis 
 Živilė Mickevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Vasilevskis, Ž.Mickevičienė      
 16       ->      
  [33] 13:20   R.Vasilevskis, Ž.Mickevičienė    
 9   Mikas Viščinis 
 Guoda Viščinytė 
    21:12  21:14 [22']    
[22] 12:30   R.Liutkus, S.Liutkutė      
 8   Ričardas Liutkus 
 Skaistė Liutkutė 
  21:17  21:11      
    [46] 15:05   A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė  
 5   Stasys Kubiliūnas 
 Rasa Džervė 
      21:5  21:13 [18']  
[23] 12:30   S.Kubiliūnas, R.Džervė      
 12   Tomas Buinevičius 
 Živilė Bočienė 
  21:8  21:16 [24']      
  [34] 13:45   A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė    
 13   Tomas Kiveris 
 Vakarė Bagdonaitė 
    21:15  16:21  21:13 [31']    
[24] 12:30   A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė      
 4   Andrius Bičiūnas 
 Laura Bičiūnienė 
  21:13  21:14 [24']       1-a vieta
      [59] 16:20   A.Bičiūnas, L.Bičiūnienė
 3   Laurynas Mitrulevičius 
 Diana Darbutienė 
        16:21  21:18  21:18 [34']
[25] 12:30   L.Mitrulevičius, D.Darbutienė      
 14  Donatas Budrys 
 Ūla Budrytė 
  21:1  21:13 [18']      
  [35] 13:45   L.Mitrulevičius, D.Darbutienė    
 11   Dainius Mitrulevičius 
 Sonata Ščerbakova 
    21:18  21:15 [22']    
[26] 12:55   T.Gimževskis, R.Gimževskienė      
 6   Tadas Gimževskis 
 Renata Gimževskienė 
  21:13  21:10 [22']      
    [47] 15:05   L.Mitrulevičius, D.Darbutienė  
 7   Vytautas Krinickas 
 Deimantė Petravičienė 
      21:17  21:11 [20']  
[27] 12:55   V.Krinickas, D.Petravičienė      
 10   Remigijus Peleckis 
 Simona Kašinskaitė 
  21:13  20:22  21:8 [38']      
  [36] 13:45   A.Liutkus, N.Poškienė    
 15   Gražvydas Petrauskas 
 Odeta Šulčiūtė 
    22:20  19:21  21:15 [32']    
[28] 12:55   A.Liutkus, N.Poškienė      
 2   Artūras Liutkus 
 Natalija Poškienė 
  21:10  21:14 [28']    R.Vasilevskis, Ž.Mickevičienė   3-a vieta
      [60] 16:20   A.Liutkus, N.Poškienė
       A.Liutkus, N.Poškienė   21:15  21:13 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Liutkus, S.Liutkutė    
    [48] 15:05   S.Kubiliūnas, R.Džervė  
     S.Kubiliūnas, R.Džervė   21:14  21:13 [20']   5-a vieta
      [61] 16:20   S.Kubiliūnas, R.Džervė
     T.Gimževskis, R.Gimževskienė     21:16  22:20 [21']
    [49] 15:05   T.Gimževskis, R.Gimževskienė  
     V.Krinickas, D.Petravičienė   21:17  22:20 [28']  
         
         
       R.Liutkus, S.Liutkutė   7-a vieta
      [62] 16:45   V.Krinickas, D.Petravičienė
       V.Krinickas, D.Petravičienė   12:21  21:10  21:18 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Viščinis, G.Viščinytė    
   M.Viščinis, G.Viščinytė   ->    
    [50] 15:30   T.Buinevičius, Ž.Bočienė  
   T.Buinevičius, Ž.Bočienė     21:12  15:21  21:10 [35']  
  [37] 13:45   T.Buinevičius, Ž.Bočienė    
   T.Kiveris, V.Bagdonaitė   21:8  21:16 [22']     9-a vieta
      [63] 16:45   D.Mitrulevičius, S.Ščerbakova
   D.Budrys, Ū.Budrytė       15:21  21:6  21:15 [29']
  [38] 14:10   D.Mitrulevičius, S.Ščerbakova    
   D.Mitrulevičius, S.Ščerbakova   21:11  21:5 [18']    
    [51] 15:30   D.Mitrulevičius, S.Ščerbakova  
   R.Peleckis, S.Kašinskaitė     14:21  21:16  21:16 [33']  
  [39] 14:10   G.Petrauskas, O.Šulčiūtė    
   G.Petrauskas, O.Šulčiūtė   18:21  21:17  21:16 [33']    
         
       M.Viščinis, G.Viščinytė   11-a vieta
      [64] 16:45   G.Petrauskas, O.Šulčiūtė
       G.Petrauskas, O.Šulčiūtė   21:19  22:20 [28']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     T.Kiveris, V.Bagdonaitė  
     T.Kiveris, V.Bagdonaitė   ->   13-a vieta
      [65] 16:45   T.Kiveris, V.Bagdonaitė
     D.Budrys, Ū.Budrytė     21:13  20:22  23:21 [36']
    [52] 15:30   R.Peleckis, S.Kašinskaitė  
     R.Peleckis, S.Kašinskaitė   21:19  21:10 [21']  
         
         
        15-a vieta
       D.Budrys, Ū.Budrytė
       D.Budrys, Ū.Budrytė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 100 101 
16th YONEX INTERNATIONAL SIGULDA OPEN
2019-12-28 10:00 2019-12-29 20:00
Nenustatyta, . ,
☼ PBL [SE7.EP3]
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
Turnyras "Šventės Prienuose"
2019-12-28 10:00 2019-12-28 22:00
Prienai, Prienai
CBC Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B    VD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
     Suaug E 
JSO kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
Klaipėdos badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-21 10:00 2019-12-21 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-12-14 09:00 2019-12-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Panevėžio badmintono klubo Kalėdinis turnyras
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
Žemaitijos taurė (4 etapas, U13 ir U17)
2019-12-14 09:30 2019-12-14 21:00
Modulis, Tauragė
     U-17    VV    MV    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian U17 International 2019
2019-12-05 12:00 2019-12-08 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.