Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17), Data: 2020-01-25, Vieta: SEB arena, Vilnius  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25 2020-01-25  
 1   Minija Barauskaitė    Dėl 1-8 vietos      
 M.Barauskaitė      
 16       ->      
  [65] 16:00   M.Barauskaitė    
 9   Greta Vedrickaitė      16:21  21:14  21:12 [39']    
[59] 15:15   T.Leonovič      
 8   Taja Leonovič    21:7  21:8 [20']      
    [75] 16:50   M.Barauskaitė  
 5   Jorūnė Šalnaitė        21:8  21:15 [16']  
[60] 15:15   J.Šalnaitė      
 12   Rasuolė Vinciūnaitė    21:5  21:1      
  [66] 16:00   M.Marcinkevičiūtė    
 13         21:16  25:27  21:18 [44']    
 M.Marcinkevičiūtė      
 4   Martyna Marija Marcinkevičiūtė    ->       1-a vieta
      [84] 17:40   M.Barauskaitė
 3   Kristė Anciūtė          21:12  14:21  21:11 [31']
 K.Anciūtė      
 14       ->      
  [67] 16:00   K.Anciūtė    
 11   Domilė Rudminaitė      22:20  21:15 [29']    
[61] 15:35   A.Stankevičiūtė      
 6   Augustė Stankevičiūtė    21:4  21:5 [13']      
    [76] 16:50   J.Kelečiūtė  
 7   Dangė Lygnugarytė        21:19  21:8 [27']  
[62] 15:35   D.Lygnugarytė      
 10   Ieva Šitkauskaitė    21:12  21:10 [18']      
  [68] 16:00   J.Kelečiūtė    
 15         21:10  21:17    
 J.Kelečiūtė      
 2   Jogailė Kelečiūtė    ->    M.Marcinkevičiūtė   3-a vieta
      [85] 18:05   M.Marcinkevičiūtė
       K.Anciūtė   21:18  21:17 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Leonovič    
    [77] 17:15   J.Šalnaitė  
     J.Šalnaitė   21:14  12:21  21:14 [43']   5-a vieta
      [86] 18:05   A.Stankevičiūtė
     A.Stankevičiūtė     21:14  19:21  21:19 [43']
    [78] 17:15   A.Stankevičiūtė  
     D.Lygnugarytė   21:7  21:11 [11']  
         
         
       T.Leonovič   7-a vieta
      [87] 18:05   T.Leonovič
       D.Lygnugarytė   21:12  21:11 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Vedrickaitė    
   G.Vedrickaitė   ->    
    [69] 16:25   G.Vedrickaitė  
   R.Vinciūnaitė     21:14  21:9 [15']  
   R.Vinciūnaitė    
    ->     9-a vieta
      [79] 17:15   G.Vedrickaitė
        21:12  21:15 [22']
   D.Rudminaitė    
   D.Rudminaitė   ->    
    [70] 16:25   I.Šitkauskaitė  
   I.Šitkauskaitė     22:20  21:17 [29']  
   I.Šitkauskaitė    
    ->    
         
       R.Vinciūnaitė   11-a vieta
      [80] 17:15   R.Vinciūnaitė
       D.Rudminaitė   21:9  21:17 [13']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.