Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (4 Etapas), Data: 2018-12-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-29 2018-12-29 2018-12-29 2018-12-29  
 1   Tanita Urbonienė 
 Justė Kažanauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Urbonienė, J.Kažanauskaitė      
 16       ->      
  [19] 10:55    T.Urbonienė, J.Kažanauskaitė    
 9   Danyu Zhong 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:17  21:16 [21']    
[9] 10:20    I.Jasiūnienė, K.Martinaitienė      
 8   Irina Jasiūnienė 
 Kotryna Martinaitienė 
  21:15  21:13 [20']      
    [32] 11:25    L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė  
 5   Rugilė Gečaitė 
 Rūta Ulozaitė 
      17:21  21:16  21:9 [31']  
 R.Gečaitė, R.Ulozaitė      
 12       ->      
  [20] 10:55    L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė    
 13         21:18  21:18 [18']    
 L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė      
 4   Laura Januškevičienė 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->       1-a vieta
      [44] 12:25    A.Pakšytė, A.Brikaitė
 3   Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
        21:18  21:18 [21']
 J.Puchova, J.Žibūdienė      
 14       ->      
  [21] 10:55    V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė    
 11         21:15  10:21  21:15 [27']    
 V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 6   Viktorija Suško 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
  ->      
    [33] 11:55   A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 7   Vilija Čekanauskienė 
 Darya Yarmalovich 
      21:7  21:19 [27']  
[10] 10:20   V.Čekanauskienė, D.Yarmalovich      
 10   Eglė Markelytė 
 Ingrida Petkutė 
  21:19  21:15 [24']      
  [22] 10:55    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 15         21:15  21:16 [17']    
 A.Pakšytė, A.Brikaitė      
 2   Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
  ->    T.Urbonienė, J.Kažanauskaitė   3-a vieta
      [45] 12:25   T.Urbonienė, J.Kažanauskaitė
       V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė   21:14  25:23 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Jasiūnienė, K.Martinaitienė    
    [34] 11:55    R.Gečaitė, R.Ulozaitė  
     R.Gečaitė, R.Ulozaitė   21:13  21:14 [16']   5-a vieta
      [46] 12:25    J.Puchova, J.Žibūdienė
     J.Puchova, J.Žibūdienė     19:21  21:7  21:15 [26']
    [35] 11:55    J.Puchova, J.Žibūdienė  
     V.Čekanauskienė, D.Yarmalovich   21:17  21:11 [16']  
         
         
       I.Jasiūnienė, K.Martinaitienė   7-a vieta
      [47] 12:25    I.Jasiūnienė, K.Martinaitienė
       V.Čekanauskienė, D.Yarmalovich   21:17  12:21  21:9 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė    
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė   ->    
     D.Zhong, K.Ragalevičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [23] 10:55   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė
        18:21  21:17  21:10 [37']
   .    
    ->    
     E.Markelytė, I.Petkutė  
   E.Markelytė, I.Petkutė     ->  
   E.Markelytė, I.Petkutė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 89 90 
The Power of Double and MIX
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Zanavyko taurė (3 etapas)
2019-01-26 10:00 2019-01-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
Mūsų viltys
2019-01-26 10:00 2019-01-26 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Panevėžio miesto atviros badmintono pirmenybės
2019-01-19 10:00 2019-01-19 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Žemaitijos taurė - 2019 (1 turas)
2019-01-19 10:00 2019-01-19 21:00
Bastilija, Tauragė
DELFI Badmintono turnyras
2019-01-12 09:00 2019-01-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
JSO Nr.1
2019-01-05 09:30 2019-01-05 22:00
Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (N4) paskutinis etapas
2019-01-05 10:00 2019-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
     U-16    VV    MV    VD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
PBL (4 Etapas)
2018-12-29 10:00 2018-12-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Singles Badminton Tournament (N2)
2018-12-28 18:30 2018-12-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.