Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (4 Etapas), Data: 2018-12-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-29 2018-12-29 2018-12-29 2018-12-29  
 1   Tanita Urbonienė 
 Justė Kažanauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Urbonienė, J.Kažanauskaitė      
 16       ->      
  [19] 10:55    T.Urbonienė, J.Kažanauskaitė    
 9   Danyu Zhong 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:17  21:16 [21']    
[9] 10:20    I.Jasiūnienė, K.Martinaitienė      
 8   Irina Jasiūnienė 
 Kotryna Martinaitienė 
  21:15  21:13 [20']      
    [32] 11:25    L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė  
 5   Rugilė Gečaitė 
 Rūta Ulozaitė 
      17:21  21:16  21:9 [31']  
 R.Gečaitė, R.Ulozaitė      
 12       ->      
  [20] 10:55    L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė    
 13         21:18  21:18 [18']    
 L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė      
 4   Laura Januškevičienė 
 Živilė Šeškevičienė 
  ->       1-a vieta
      [44] 12:25    A.Pakšytė, A.Brikaitė
 3   Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
        21:18  21:18 [21']
 J.Puchova, J.Žibūdienė      
 14       ->      
  [21] 10:55    V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė    
 11         21:15  10:21  21:15 [27']    
 V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 6   Viktorija Suško 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
  ->      
    [33] 11:55   A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 7   Vilija Čekanauskienė 
 Darya Yarmalovich 
      21:7  21:19 [27']  
[10] 10:20   V.Čekanauskienė, D.Yarmalovich      
 10   Eglė Markelytė 
 Ingrida Petkutė 
  21:19  21:15 [24']      
  [22] 10:55    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 15         21:15  21:16 [17']    
 A.Pakšytė, A.Brikaitė      
 2   Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
  ->    T.Urbonienė, J.Kažanauskaitė   3-a vieta
      [45] 12:25   T.Urbonienė, J.Kažanauskaitė
       V.Suško, A.Slapikaitė-Jurkonė   21:14  25:23 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Jasiūnienė, K.Martinaitienė    
    [34] 11:55    R.Gečaitė, R.Ulozaitė  
     R.Gečaitė, R.Ulozaitė   21:13  21:14 [16']   5-a vieta
      [46] 12:25    J.Puchova, J.Žibūdienė
     J.Puchova, J.Žibūdienė     19:21  21:7  21:15 [26']
    [35] 11:55    J.Puchova, J.Žibūdienė  
     V.Čekanauskienė, D.Yarmalovich   21:17  21:11 [16']  
         
         
       I.Jasiūnienė, K.Martinaitienė   7-a vieta
      [47] 12:25    I.Jasiūnienė, K.Martinaitienė
       V.Čekanauskienė, D.Yarmalovich   21:17  12:21  21:9 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė    
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė   ->    
     D.Zhong, K.Ragalevičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [23] 10:55   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė
        18:21  21:17  21:10 [37']
   .    
    ->    
     E.Markelytė, I.Petkutė  
   E.Markelytė, I.Petkutė     ->  
   E.Markelytė, I.Petkutė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug 
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C 
     Suaug D 
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.