Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (4 Etapas), Data: 2018-12-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-29 2018-12-29 2018-12-29 2018-12-29 2018-12-29  
 1   Ramūnas Kavaliauskas 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Kavaliauskas, T.Urbonienė        
 32       ->        
   R.Kavaliauskas, T.Urbonienė      
 17         ->      
 .        
 16       ->        
    [75] 14:25    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė    
 9   Jurgis Pauliukas 
 Jelena Puchova 
      22:20  17:21  21:17 [35']    
[52] 12:55    J.Pauliukas, J.Puchova        
 24   Giedrius Arbačiauskas 
 Danyu Zhong 
  20:22  21:16  21:13 [32']        
  [64] 13:25   A.Misius, V.Čekanauskienė      
 25   Skirmantas Jurkevičius 
 Eglė San Sansches 
    21:12  21:17 [28']      
[53] 12:55    A.Misius, V.Čekanauskienė        
 8   Aurimas Misius 
 Vilija Čekanauskienė 
  21:19  21:10 [16']        
      [90] 14:55    T.Lukoševičius, J.Žibūdienė  
 5   Dainius Čeplinskas 
 Rūta Ulozaitė 
        21:19  14:21  21:18 [30']  
 D.Čeplinskas, R.Ulozaitė        
 28       ->        
  [65] 13:25    D.Čeplinskas, R.Ulozaitė      
 21   Agnius Tamošaitis 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:17  16:21  21:15 [27']      
[54] 12:55    R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė        
 12   Rytis Vasiliauskas 
 Kotryna Martinaitienė 
  21:19  12:21  22:20 [28']        
    [76] 14:25    T.Lukoševičius, J.Žibūdienė    
 13   Arūnas Daugaravičius 
 Viktorija Suško 
      21:18  21:17 [18']    
[55] 12:55    A.Vanagas, I.Jasiūnienė        
 20   Arvydas Vanagas 
 Irina Jasiūnienė 
  21:11  21:6 [13']        
  [66] 13:55    T.Lukoševičius, J.Žibūdienė      
 29         21:23  21:16  21:13 [28']      
 T.Lukoševičius, J.Žibūdienė        
 4   Tomas Lukoševičius 
 Justė Žibūdienė 
  ->         1-a vieta
        [103] 15:55    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė
 3   Gintautas Jaugielavičius 
 Aurelija Pakšytė 
          21:10  21:12 [16']
 G.Jaugielavičius, A.Pakšytė        
 30       ->        
   G.Jaugielavičius, A.Pakšytė      
 19         ->      
 .        
 14       ->        
    [77] 14:25    G.Siva, A.Brikaitė    
 11   Gobinath Siva 
 Aušra Brikaitė 
      21:14  25:23 [20']    
[56] 12:55   G.Siva, A.Brikaitė        
 22   Rapolas Grigaliūnas 
 Dominyka Sitavičiūtė 
  21:10  21:15 [23']        
  [67] 13:55    G.Siva, A.Brikaitė      
 27         21:14  21:15 [15']      
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė        
 6   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->        
      [91] 15:25    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė  
 7   Martynas Povilaitis 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
        21:9  21:15 [19']  
 M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė        
 26       ->        
  [68] 13:55    J.Masaitis, R.Gečaitė      
 23   Karolis Poškus 
 Sandra Andriūnaitė 
    21:15  21:8 [14']      
[57] 13:25    J.Masaitis, R.Gečaitė        
 10   Julius Masaitis 
 Rugilė Gečaitė 
  21:13  17:21  21:9 [27']        
    [78] 14:25    K.Šemeta, J.Kažanauskaitė    
 15           21:13  21:5 [14']    
 .        
 18       ->      R.Kavaliauskas, T.Urbonienė   3-a vieta
   K.Šemeta, J.Kažanauskaitė   [104] 15:55    G.Siva, A.Brikaitė
 31         ->    G.Siva, A.Brikaitė   21:15  21:16 [17']
 K.Šemeta, J.Kažanauskaitė        
 2   Karolis Šemeta 
 Justė Kažanauskaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Misius, V.Čekanauskienė    
      [92] 15:25    A.Misius, V.Čekanauskienė  
       D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   20:22  21:16  21:17 [27']   5-a vieta
        [105] 15:55    G.Jaugielavičius, A.Pakšytė
       G.Jaugielavičius, A.Pakšytė     14:21  24:22  21:19 [28']
      [93] 15:25    G.Jaugielavičius, A.Pakšytė  
       J.Masaitis, R.Gečaitė   21:18  21:18 [18']  
           
           
         D.Čeplinskas, R.Ulozaitė   7-a vieta
       
         J.Masaitis, R.Gečaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
         
     J.Pauliukas, J.Puchova    
     J.Pauliukas, J.Puchova   ->    
      [94] 15:25    J.Pauliukas, J.Puchova  
     R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė     12:21  23:21  21:16 [32']  
    [79] 14:25    A.Vanagas, I.Jasiūnienė    
     A.Vanagas, I.Jasiūnienė   21:13  21:3 [13']     9-a vieta
        [106] 15:55    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė
          21:18  21:12 [19']
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė   ->    
      [95] 15:25    M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė  
     M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė     10:21  21:17  21:19 [27']  
     M.Povilaitis, A.Slapikaitė-Jurkonė    
      ->    
           
         A.Vanagas, I.Jasiūnienė   11-a vieta
       
         A.Ambrasas, R.Ambrasienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė  
       R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė   ->   13-a vieta
         R.Vasiliauskas, K.Martinaitienė
          ->
       .  
        ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   .      
    ->      
     S.Jurkevičius, E.San Sansches    
   G.Arbačiauskas, D.Zhong     ->    
  [69] 13:55    S.Jurkevičius, E.San Sansches      
   S.Jurkevičius, E.San Sansches   18:21  21:18  21:18 [34']      
      [96] 15:25    A.Tamošaitis, K.Ragalevičiūtė  
        21:14  21:23  21:14 [26']  
   A.Tamošaitis, K.Ragalevičiūtė      
   A.Tamošaitis, K.Ragalevičiūtė   ->      
    [80] 14:25   A.Tamošaitis, K.Ragalevičiūtė    
   A.Daugaravičius, V.Suško     21:19  18:21  21:18 [33']    
   A.Daugaravičius, V.Suško      
    ->       17-a vieta
        [107] 16:25   A.Tamošaitis, K.Ragalevičiūtė
          21:12  21:11 [24']
   .      
    ->      
     R.Grigaliūnas, D.Sitavičiūtė    
   R.Grigaliūnas, D.Sitavičiūtė     ->    
   R.Grigaliūnas, D.Sitavičiūtė      
    ->      
      [97] 15:25    R.Grigaliūnas, D.Sitavičiūtė  
        21:19  9:21  21:17 [29']  
   K.Poškus, S.Andriūnaitė      
   K.Poškus, S.Andriūnaitė   ->      
     K.Poškus, S.Andriūnaitė    
      ->    
   .      
    ->    S.Jurkevičius, E.San Sansches   19-a vieta
       
         K.Poškus, S.Andriūnaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       A.Daugaravičius, V.Suško  
       A.Daugaravičius, V.Suško   ->   21-a vieta
         A.Daugaravičius, V.Suško
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     G.Arbačiauskas, D.Zhong    
     G.Arbačiauskas, D.Zhong   ->    
       G.Arbačiauskas, D.Zhong  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         G.Arbačiauskas, D.Zhong
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.