Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (4 Etapas), Data: 2018-12-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-29 2018-12-29 2018-12-29 2018-12-29  
 1   Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Giedra, E.Ramanauskaitė      
 16       ->      
  [126] 17:25    V.Giedra, E.Ramanauskaitė    
 9   Asta Mastavičiūtė 
 Indrė Gudelytė 
    21:5  21:6 [14']    
[116] 16:55    J.Ivanauskaitė, L.Martinkutė Lapkienė      
 8   Jurgita Ivanauskaitė 
 Laima Martinkutė Lapkienė 
  21:16  21:19 [21']      
    [139] 18:25    V.Giedra, E.Ramanauskaitė  
 5   Jurgita Girdiušaitė 
 Ieva Vaitekūnienė 
      21:6  21:7 [14']  
 J.Girdiušaitė, I.Vaitekūnienė      
 12       ->      
  [127] 17:25   J.Girdiušaitė, I.Vaitekūnienė    
 13         21:18  19:21  21:18 [37']    
 J.Kairienė, K.Janutaitė      
 4   Joana Kairienė 
 Kotryna Janutaitė 
  ->       1-a vieta
      [151] 18:55    K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė
 3   Kotryna Remeikaitė 
 Laura Paulauskaitė 
        16:21  21:6  22:20 [31']
 K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė      
 14       ->      
  [128] 17:25    K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė    
 11         21:10  21:10 [13']    
 A.Šimanskaitė, E.San Sansches      
 6   Aldona Šimanskaitė 
 Eglė San Sansches 
  ->      
    [140] 18:25    K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė  
 7   Karolina Juodeškaitė 
 Gintarė Gumbytė 
      21:15  21:11 [16']  
[117] 16:55    K.Juodeškaitė, G.Gumbytė      
 10   Rasa Paurytė 
 Lina Venckutė 
  21:15  21:12 [15']      
  [129] 17:25    Ž.Simonaitytė, S.Andriūnaitė    
 15         21:18  21:13 [19']    
 Ž.Simonaitytė, S.Andriūnaitė      
 2   Živilė Simonaitytė 
 Sandra Andriūnaitė 
  ->    J.Girdiušaitė, I.Vaitekūnienė   3-a vieta
      [152] 18:55    Ž.Simonaitytė, S.Andriūnaitė
       Ž.Simonaitytė, S.Andriūnaitė   21:17  21:5 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Ivanauskaitė, L.Martinkutė Lapkienė    
    [141] 18:25   J.Ivanauskaitė, L.Martinkutė Lapkienė  
     J.Kairienė, K.Janutaitė   21:15  21:12 [30']   5-a vieta
      [153] 18:55    J.Ivanauskaitė, L.Martinkutė Lapkienė
     A.Šimanskaitė, E.San Sansches     22:20  21:19 [24']
    [142] 18:25    K.Juodeškaitė, G.Gumbytė  
     K.Juodeškaitė, G.Gumbytė   21:9  21:15 [17']  
         
         
       J.Kairienė, K.Janutaitė   7-a vieta
      [154] 18:55   J.Kairienė, K.Janutaitė
       A.Šimanskaitė, E.San Sansches   7:21  21:15  21:19 [34']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Mastavičiūtė, I.Gudelytė    
   A.Mastavičiūtė, I.Gudelytė   ->    
     A.Mastavičiūtė, I.Gudelytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [130] 17:25    A.Mastavičiūtė, I.Gudelytė
        21:9  21:17 [16']
   .    
    ->    
     R.Paurytė, L.Venckutė  
   R.Paurytė, L.Venckutė     ->  
   R.Paurytė, L.Venckutė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 10:00 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-06-01 10:00 2019-06-01 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
CBC Junior 2019 (N3)
2019-05-25 10:00 2019-05-25 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.