Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (4 Etapas), Data: 2018-12-29, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2018-12-29 2018-12-29 2018-12-29 2018-12-29  
 1   Vida Giedra 
 Eglė Ramanauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Giedra, E.Ramanauskaitė      
 16       ->      
  [126] 17:25    V.Giedra, E.Ramanauskaitė    
 9   Asta Mastavičiūtė 
 Indrė Gudelytė 
    21:5  21:6 [14']    
[116] 16:55    J.Ivanauskaitė, L.Martinkutė Lapkienė      
 8   Jurgita Ivanauskaitė 
 Laima Martinkutė Lapkienė 
  21:16  21:19 [21']      
    [139] 18:25    V.Giedra, E.Ramanauskaitė  
 5   Jurgita Girdiušaitė 
 Ieva Vaitekūnienė 
      21:6  21:7 [14']  
 J.Girdiušaitė, I.Vaitekūnienė      
 12       ->      
  [127] 17:25   J.Girdiušaitė, I.Vaitekūnienė    
 13         21:18  19:21  21:18 [37']    
 J.Kairienė, K.Janutaitė      
 4   Joana Kairienė 
 Kotryna Janutaitė 
  ->       1-a vieta
      [151] 18:55    K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė
 3   Kotryna Remeikaitė 
 Laura Paulauskaitė 
        16:21  21:6  22:20 [31']
 K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė      
 14       ->      
  [128] 17:25    K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė    
 11         21:10  21:10 [13']    
 A.Šimanskaitė, E.San Sansches      
 6   Aldona Šimanskaitė 
 Eglė San Sansches 
  ->      
    [140] 18:25    K.Remeikaitė, L.Paulauskaitė  
 7   Karolina Juodeškaitė 
 Gintarė Gumbytė 
      21:15  21:11 [16']  
[117] 16:55    K.Juodeškaitė, G.Gumbytė      
 10   Rasa Paurytė 
 Lina Venckutė 
  21:15  21:12 [15']      
  [129] 17:25    Ž.Simonaitytė, S.Andriūnaitė    
 15         21:18  21:13 [19']    
 Ž.Simonaitytė, S.Andriūnaitė      
 2   Živilė Simonaitytė 
 Sandra Andriūnaitė 
  ->    J.Girdiušaitė, I.Vaitekūnienė   3-a vieta
      [152] 18:55    Ž.Simonaitytė, S.Andriūnaitė
       Ž.Simonaitytė, S.Andriūnaitė   21:17  21:5 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Ivanauskaitė, L.Martinkutė Lapkienė    
    [141] 18:25   J.Ivanauskaitė, L.Martinkutė Lapkienė  
     J.Kairienė, K.Janutaitė   21:15  21:12 [30']   5-a vieta
      [153] 18:55    J.Ivanauskaitė, L.Martinkutė Lapkienė
     A.Šimanskaitė, E.San Sansches     22:20  21:19 [24']
    [142] 18:25    K.Juodeškaitė, G.Gumbytė  
     K.Juodeškaitė, G.Gumbytė   21:9  21:15 [17']  
         
         
       J.Kairienė, K.Janutaitė   7-a vieta
      [154] 18:55   J.Kairienė, K.Janutaitė
       A.Šimanskaitė, E.San Sansches   7:21  21:15  21:19 [34']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Mastavičiūtė, I.Gudelytė    
   A.Mastavičiūtė, I.Gudelytė   ->    
     A.Mastavičiūtė, I.Gudelytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [130] 17:25    A.Mastavičiūtė, I.Gudelytė
        21:9  21:17 [16']
   .    
    ->    
     R.Paurytė, L.Venckutė  
   R.Paurytė, L.Venckutė     ->  
   R.Paurytė, L.Venckutė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-04-13 10:00 2019-04-13 23:00
Kazlų Rūdos sporto centras, Kazlų Rūda
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
RSL Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 15:00 2019-04-07 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 09:20 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 09:50 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV    MV  
     Suaug D    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.