Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras, Data: 2007-04-14, Vieta: Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė, Gaurės g. 27a, LT-72343 Tauragė  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2007-04-14 2007-04-14 2007-04-14 2007-04-15  
 1   Tautvydas Liorančas 
 Lukas Rimkus 
  Dėl 1-8 vietos      
 T.Liorančas, L.Rimkus      
 16       ->      
  [118] 18:00   T.Liorančas, L.Rimkus    
 9   Tadas Perminas 
 Ignas Reznikas 
    21:8  21:8 [20']    
[114] 17:30   T.Perminas, I.Reznikas      
 8   Mantvydas Dapšys 
 Audrius Muižininkas 
  21:8  21:7 [11']      
    [129] 18:10   T.Liorančas, L.Rimkus  
 5   Laurynas Sparnauskis 
 Renaldas Šileris 
      21:16  21:13 [11']  
 L.Sparnauskis, R.Šileris      
 12       ->      
  [115] 17:30   L.Sparnauskis, R.Šileris    
 13         21:11  21:3 [19']    
 P.Pakalns, A.Petersons      
 4   Peteris Pakalns 
 Arturs Janis Petersons 
  ->       1-a vieta
      [201] 12:20   M.Dabrowski, L.Kontrimas
 3   Oskars Akmens 
 Edgars Strads 
        21:19  9:21  21:17 [32']
 O.Akmens, E.Strads      
 14       ->      
  [116] 17:30   O.Akmens, E.Strads    
 11         21:11  21:9 [27']    
 P.Bartušis, M.Koren      
 6   Petras Bartušis 
 Maksimas Koren 
  ->      
    [130] 18:30   M.Dabrowski, L.Kontrimas  
 7   Maciej Dabrowski 
 Lukas Kontrimas 
      21:18  21:18 [15']  
 M.Dabrowski, L.Kontrimas      
 10       ->      
  [117] 17:30   M.Dabrowski, L.Kontrimas    
 15         21:13  21:9 [9']    
 M.Atkočaitis, K.Katkauskas      
 2   Martynas Atkočaitis 
 Kęstas Katkauskas 
  ->    L.Sparnauskis, R.Šileris   3-a vieta
      [202] 12:20   L.Sparnauskis, R.Šileris
       O.Akmens, E.Strads     B/Ž
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Perminas, I.Reznikas    
    [131] 18:30   T.Perminas, I.Reznikas  
     P.Pakalns, A.Petersons   21:6  21:7 [10']   5-a vieta
      [203] 12:20   M.Atkočaitis, K.Katkauskas
     P.Bartušis, M.Koren     21:10  23:21 [25']
    [132] 18:30   M.Atkočaitis, K.Katkauskas  
     M.Atkočaitis, K.Katkauskas   21:12  21:10 [14']  
         
         
       P.Pakalns, A.Petersons   7-a vieta
      [204] 12:20   P.Bartušis, M.Koren
       P.Bartušis, M.Koren   21:7  21:3 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Dapšys, A.Muižininkas    
   M.Dapšys, A.Muižininkas   ->    
     M.Dapšys, A.Muižininkas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       M.Dapšys, A.Muižininkas
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
RSL Lithuanian U-17 2020
2020-10-24 08:10 2020-10-25 15:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Everestos taurė
2020-10-24 10:00 2020-10-24 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-10-17 08:00 2020-10-17 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Dj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Sportiados-Volano badmintono turnyras
2020-10-17 10:00 2020-10-17 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2020-10-17 10:00 2020-10-17 19:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
RSL 58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 12:00 2020-10-11 16:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV    MV   Kv  VD    MD   Kv  MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 10:30 2020-10-04 18:00
Bastilija, Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.