Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr.1, Data: 2019-01-05, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05  
 1   Arnoldas Slušnys 
 Rimas Lavrukaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Slušnys, R.Lavrukaitis      
 16       ->      
  [130] 18:50   A.Slušnys, R.Lavrukaitis    
 9   Pijus Balaišis 
 Virgilijus Balaišis 
    16:21  21:19  21:6 [34']    
[116] 17:45   A.Mackevič, A.Mackevič (jr)      
 8   Andžej Mackevič 
 Andžej Mackevič (jr) 
  21:14  17:21  21:11 [32']      
    [146] 20:05   A.Slušnys, R.Lavrukaitis  
 5   Vaidas Korolkovas 
 Egidijus Karaliūnas 
      21:17  21:18 [26']  
[117] 17:45   D.Rumšys, V.Stončius      
 12   Donatas Rumšys 
 Valentas Stončius 
  21:17  21:18 [24']      
  [131] 18:50   D.Rumšys, V.Stončius    
 13         21:16  21:10 [23']    
 J.Gatelis, D.Kubilius      
 4   Jovitas Gatelis 
 Darius Kubilius 
  ->       1-a vieta
      [160] 20:55   A.Slušnys, R.Lavrukaitis
 3   Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
        21:14  17:21  21:14 [42']
 V.Martinkus, G.Vaičiulis      
 14       ->      
  [132] 18:50   V.Martinkus, G.Vaičiulis    
 11   Borisas Lozinskis 
 Česlovas Ramanauskas 
    21:9  21:15 [23']    
[118] 17:45   K.Jucys, P.Jūras      
 6   Kristijonas Jucys 
 Paulius Jūras 
  21:15  21:19 [30']      
    [147] 20:05   V.Martinkus, G.Vaičiulis  
 7   Gytis Vizgirda 
 Rytis Vizgirda 
      21:11  21:18 [22']  
[119] 17:45   M.Augustaitis, S.Eibukas      
 10   Marius Augustaitis 
 Saulius Eibukas 
  21:14  21:11 [27']      
  [133] 19:15   J.Pauliukas, G.Siva    
 15         21:16  19:21  21:19 [43']    
 J.Pauliukas, G.Siva      
 2   Jurgis Pauliukas 
 Gobinath Siva 
  ->    D.Rumšys, V.Stončius   3-a vieta
      [161] 20:55   D.Rumšys, V.Stončius
       J.Pauliukas, G.Siva   21:12  21:15 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mackevič, A.Mackevič (jr)    
    [148] 20:05   J.Gatelis, D.Kubilius  
     J.Gatelis, D.Kubilius   11:21  21:15  22:20 [32']   5-a vieta
      [162] 20:55   J.Gatelis, D.Kubilius
     K.Jucys, P.Jūras     21:9  21:14 [20']
    [149] 20:05   M.Augustaitis, S.Eibukas  
     M.Augustaitis, S.Eibukas   20:22  21:17  21:18 [35']  
         
         
       A.Mackevič, A.Mackevič (jr)   7-a vieta
      [163] 21:20   K.Jucys, P.Jūras
       K.Jucys, P.Jūras   13:21  21:16  21:15 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Balaišis, V.Balaišis    
   P.Balaišis, V.Balaišis   ->    
    [134] 19:15   P.Balaišis, V.Balaišis  
   V.Korolkovas, E.Karaliūnas     21:14  21:16 [26']  
   V.Korolkovas, E.Karaliūnas    
    ->     9-a vieta
      [150] 20:05   G.Vizgirda, R.Vizgirda
        14:21  21:9  21:14 [35']
   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas    
   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas   ->    
    [135] 19:15   G.Vizgirda, R.Vizgirda  
   G.Vizgirda, R.Vizgirda     18:21  21:18  21:11 [38']  
   G.Vizgirda, R.Vizgirda    
    ->    
         
       V.Korolkovas, E.Karaliūnas   11-a vieta
      [151] 20:30   V.Korolkovas, E.Karaliūnas
       B.Lozinskis, Č.Ramanauskas   21:17  21:12 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
58-asis Lietuvos suaugusiųjų asmeninis čempionatas
2020-10-10 10:00 2020-10-11 14:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
FZ FORZA CBC JUNIOR
2020-10-10 10:00 2020-10-10 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-15 
     U-13 
     U-11 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    MX  
     Suaug D    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    D  
     Suaug E    D  
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 09:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MX  
SUŽAISKIVA Turnyras atšauktas
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.