Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
JSO Nr.1, Data: 2019-01-05, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05 2019-01-05  
 1   Arnoldas Slušnys 
 Rimas Lavrukaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Slušnys, R.Lavrukaitis      
 16       ->      
  [130] 18:50   A.Slušnys, R.Lavrukaitis    
 9   Pijus Balaišis 
 Virgilijus Balaišis 
    16:21  21:19  21:6 [34']    
[116] 17:45   A.Mackevič, A.Mackevič (jr)      
 8   Andžej Mackevič 
 Andžej Mackevič (jr) 
  21:14  17:21  21:11 [32']      
    [146] 20:05   A.Slušnys, R.Lavrukaitis  
 5   Vaidas Korolkovas 
 Egidijus Karaliūnas 
      21:17  21:18 [26']  
[117] 17:45   D.Rumšys, V.Stončius      
 12   Donatas Rumšys 
 Valentas Stončius 
  21:17  21:18 [24']      
  [131] 18:50   D.Rumšys, V.Stončius    
 13         21:16  21:10 [23']    
 J.Gatelis, D.Kubilius      
 4   Jovitas Gatelis 
 Darius Kubilius 
  ->       1-a vieta
      [160] 20:55   A.Slušnys, R.Lavrukaitis
 3   Vidas Martinkus 
 Gabrielius Vaičiulis 
        21:14  17:21  21:14 [42']
 V.Martinkus, G.Vaičiulis      
 14       ->      
  [132] 18:50   V.Martinkus, G.Vaičiulis    
 11   Borisas Lozinskis 
 Česlovas Ramanauskas 
    21:9  21:15 [23']    
[118] 17:45   K.Jucys, P.Jūras      
 6   Kristijonas Jucys 
 Paulius Jūras 
  21:15  21:19 [30']      
    [147] 20:05   V.Martinkus, G.Vaičiulis  
 7   Gytis Vizgirda 
 Rytis Vizgirda 
      21:11  21:18 [22']  
[119] 17:45   M.Augustaitis, S.Eibukas      
 10   Marius Augustaitis 
 Saulius Eibukas 
  21:14  21:11 [27']      
  [133] 19:15   J.Pauliukas, G.Siva    
 15         21:16  19:21  21:19 [43']    
 J.Pauliukas, G.Siva      
 2   Jurgis Pauliukas 
 Gobinath Siva 
  ->    D.Rumšys, V.Stončius   3-a vieta
      [161] 20:55   D.Rumšys, V.Stončius
       J.Pauliukas, G.Siva   21:12  21:15 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mackevič, A.Mackevič (jr)    
    [148] 20:05   J.Gatelis, D.Kubilius  
     J.Gatelis, D.Kubilius   11:21  21:15  22:20 [32']   5-a vieta
      [162] 20:55   J.Gatelis, D.Kubilius
     K.Jucys, P.Jūras     21:9  21:14 [20']
    [149] 20:05   M.Augustaitis, S.Eibukas  
     M.Augustaitis, S.Eibukas   20:22  21:17  21:18 [35']  
         
         
       A.Mackevič, A.Mackevič (jr)   7-a vieta
      [163] 21:20   K.Jucys, P.Jūras
       K.Jucys, P.Jūras   13:21  21:16  21:15 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Balaišis, V.Balaišis    
   P.Balaišis, V.Balaišis   ->    
    [134] 19:15   P.Balaišis, V.Balaišis  
   V.Korolkovas, E.Karaliūnas     21:14  21:16 [26']  
   V.Korolkovas, E.Karaliūnas    
    ->     9-a vieta
      [150] 20:05   G.Vizgirda, R.Vizgirda
        14:21  21:9  21:14 [35']
   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas    
   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas   ->    
    [135] 19:15   G.Vizgirda, R.Vizgirda  
   G.Vizgirda, R.Vizgirda     18:21  21:18  21:11 [38']  
   G.Vizgirda, R.Vizgirda    
    ->    
         
       V.Korolkovas, E.Karaliūnas   11-a vieta
      [151] 20:30   V.Korolkovas, E.Karaliūnas
       B.Lozinskis, Č.Ramanauskas   21:17  21:12 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 99 100 
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bj, Cj, Dj)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Bastilija, Tauragė . ,
☼ PBL [SE7.EP2]
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė (2 etapas)
2019-11-23 10:00 2019-11-23 22:00
Šakių SC, Šakiai
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(Bs, Es)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 22:00
Delfi, Vilnius
14-oji Lietuvos taurė (4-as etapas)(A, Cv, Ds)
2019-11-16 10:00 2019-11-16 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
Čegmiros taurė
2019-11-09 09:45 2019-11-09 23:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Modulis, Tauragė
     U-13    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (3 etapas, U13 ir U17)
2019-11-09 10:00 2019-11-09 21:00
Žalgiriai, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV  
Baltic Youth Championship
2019-11-02 09:00 2019-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.